DL-ről az MTL világába

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Azon kevesek közé tartozom, akik meg vannak elégedve az Zeus X íz visszaadásával. Sőt inkább úgy fogalmaznék, hogy ez az egyetlen tank sok DL tank után ami már 2 éve aktív használatban volt. A DL témában kb minden technológiát használtam, de leragadtam a Zeusnál. Viszont a heti 100ml fogyasztás kicsit aggasztó, sőt van hogy ez több is mint 100… Ezért gondoltam, hogy már nem feltétlenül ragaszkodom a nagy gőzhöz inkább az íz illetve a TH ami motivál. Zeusban sima egyszerű Coilogy claptont használok duálban évek óta kb 0.6-os ellenenálással teljesen elvagyok vele. Rájöttem, hogy nekem a kétszer melegített gőz az ami a kellő TH-t elhozza így 1mg-os NIC-el. Ezért elgondolkoztam, rajta hogy érdemes lenne MTL-nél is egy top airflow-s tankot kipróbálni. Próbáltam a VV Berserker V3-at sokan esküsznek rá, de nekem ott is elég hűvös a gőz… Van Gear RTA-m, Troll RTA-m, de ugyan ez a hűvös gőz szindróma lépett fel…Van esetleg javaslatatok, hogy mire lenne érdemes váltanom az MTL témában? Ezzel pénzt és tekerési időt spórolva és nem mellesleg jobb ízeket nyerve…

Szerk: A felső levegőzés miatt az Augvape Intake MTL RTA -val szemezek, de szóba jöhet még VV Berserker 3(ha mondtok hozzá egy jó setupot :smiley: ) és amivel még nagyon szemezek az Innokin Ares 2 MTL RTA.

Köszönöm a segítségeteket előre is!

3 kedvelés

Szia.
Én a dvarw FL mtl rta kazánbál vettem észre hogy th-sabb kazán illetve élesebb ízeket produkál a többi kazánomnál.
A gőz is melegebb.
Gyümölcsös izeket illetve most per pillanat heisenberg-et gözölök belőle.
A dohányos izeket annyira nem adja a dvarw. ( szerintem.)
Amit használok benne: NI80 28GA huzal-2-es magon-6 menet.
A tekerés állitásával (közel a lég beömlő nyílashoz akkor gyenge th erősebb ìz vagy a emelt tekerés erősebb th kicsit gyengébb íz.
5ml tartályal egész sokáig lehet gőzölni,szépen beosztja a levest.


Én 10,5watton hajtom.
Ez felett már melegebb,nagyobb a gőz és th-sabb.
Én személyszerint nem vagyok oda a meleg gőzért és a magas th-ért.
Ezért használom így.
De ki kell kisérletezni.

9 kedvelés

Expromizer v4, v5.
Vagy By-ka SE.
Esetleg Geekvape Ammit, még az hozza nagyjából.
0.6 Ohm, 15-20 watt, Pg többlet, remek th, ha akarom langyos-meleg gőz.
Ezeket merem ajánlani, erős dohányos voltam nemrég még. Hozza amit kell.
Napi 6 ml fogy maximum.
És eddig atom megbízható. 38 fokban is.

8 kedvelés

Én az ujjammal próbálom beosztani a levest de valahogy mindig rá van ragadva a tűzgombra és kénytelen vagyok szívni :smile:

6 kedvelés

Tauren Elite, 1.5 levegő betéttel és wotofoo 0.9 clapton(Nem volt időm tekerészni, így beleraktam egy pre-made coilt. :smiley: ) tekeréssel 12-13W. Tapasztalatom alapján inkább a dohányos vagy desszert ízeket adja vissza jobban, de itthon a gyümölcsös lötyiket DL-ben szívom úgyhogy ez nem zavar. :smiley: illetve sokan írták, hogy ömlik belőle a liquid, de nekem eddig csak kétszer fordult elő amikor elbaltáztam a vattázást. Lényegében nekem bevállt, tudom ajánlani, könnyű építeni, ízeket jól adja, a minőség meg kifogástalan.

7 kedvelés