Török dohány, keksz, cserkó és csoki, avagy Kinga török csemegéje 😊

Nos kérem. Kicsit finomítottam a török dohányos recepten, mert be kell látnom, hogy ez a cseresznye tényleg erőteljesebb mint a régi verzió.

Az alábbi receptet írtam le múltkor, mert anno így csináltam:

  • 5ml TPA Turkish tobacco
  • 2.5ml Graham Cracker.
  • 2.5ml Black Cherry
  • 1ml Double Chocolate

Ezzel nem is volt semmi gond úgy 5 éve. Imádtam! Ez volt az a liquid amit mindig kunyiztak a haverok. De azóta eltelt kb. 5 év. Az aromák változtak, így kénytelen voltam kicsit megújítani a régi receptet.

Az új verzió így fest:

  • 3.5ml Turkish Tobacco
  • 2ml Graham Cracker
  • 1.25ml Black Cherry
  • 1.5ml Double Chocolate

A régi verzió is szívható, de régen a csoki vitte el más irányba, de annyit változott minden, hogy most a fekete cserkó lett a domináns, ami totál megváltoztatta az egész liquid karakterét. Persze nem rossz cseresznyésen sem (Illatra legalábbis) de pont azt nyomja el, amit úgy szerettem benne.

Az új receptből 8.25ml aroma lett összesen, ehhez 91,75ml alapot öntöttem a 100ml 8% körüli liquidhez.

Nem akartam félrevezetni senki, de így, hogy előttem van, már könnyebben jár a szám, mint emlékezetből. :sweat_smile:

Feltettem a polcra, 1 hét múlva kóstolom meg először, remélem addigra én is javulok majd. Addig is, kimértem némi sima alapot, mert betegen nem éri meg ízeket szívni, ha úgysem érzem azokat. :joy:

Szerk.: Illatokat érzek, ízeket nem mindig. Éljen a fülkürthurut! :metal:

15 kedvelés

Szeretnélek megkérni ha lehet egy recept topikot nyitnal . Biztos vannak mások is akiknek van receptje vagy merész kisérleteik :grin:

Italian Nonna GIF by CTV Comedy Channel

1 kedvelés

Természetesen! Igazad van. :blush: Ezt át is teszem a Liquid Receptek kategóriába.

4 kedvelés

Itt meg fogom találni később is és gyorsabb mintha a folyamán keresnék majd vissza :+1:

2 kedvelés

Annyi jót irtatok róla nem bírtam megállni higy rendeljek.:sweat_smile::sweat_smile:
Viszont csak sima cherry volt, remélem azzal is szuper lesz​:grin:

3 kedvelés

Nekem is az van benne, szerintem az kevésbé intenzív, legalábbis nekem nem nyomja el a többit.

1 kedvelés

Hát ez egyszerűen isteni​:heart_eyes:
Nem vagyok oda annyira a desszert ízekért, legalábbis eddig nem voltam, de ez nagyon finom.
Az eredeti recept szerint csináltam, bf cherryvel.
A csokit és a kekszet kiérezni rajta, nem nyomja el a cseresznye. Talán valami füstösebb dohányt még fogok hozzá adni.
Röviden, köszöjük a tesztet, ez szerinten állandó lesz.:grin:

8 kedvelés

Ennek szívből örülök! :heart_eyes: Fogyaszd egészséggel! :hugs: Nekem azt hiszem kezd tompulni a cseresznye, most nagyon finom. Viszont a színe a közelében sincs a Tiédnek. Mondjuk keverőm nincs, de az idő majd megoldja. :blush:

9 kedvelés

Kezdtek felizgatni…aztán fájni fog a hasam. :roll_eyes::grin: Eszerint tuti jó ez a recipe.

Van akinek nem jött be. De ez így van jól, nem vagyunk egyformák. :blush: Aztán ki tudja? Lehet a kedvenc desszertesed lesz. :grin:

2 kedvelés

Lányoknál is így megy nem ? :joy:

Jaj Kinga, jut eszembe! Nekem túlzás volt benne a cseresznye, szóval a keksz maradékát hozzá öntöttem, hátha elnyomja. :joy: De nem, szerintem ugyan olyan maradt. De majd ezt szemelőtt tartva kóstold, ha egyszer sikerül a foxnak eljuttatni az automatáig​:thinking:

3 kedvelés

Úgy még jobb lesz szerintem. :yum: Mára vártam, azt írta a zinternet… Sebaj, majd ideér. Köszönöm szépen itt is. :hugs:

2 kedvelés

3-ból csak egyet sikerült nekik ma célbajuttatni​:thinking::roll_eyes:

3 kedvelés

hozzám este 22óra körül teszik be az automatába úgy szokták. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mert ha messzire küldöd tovább tart :grin:

De Jani van a legközelebb hozzám. Reggel még oda is adnám neki, csak olyankor még korán van neki :joy:

1 kedvelés

add oda délután… :slightly_smiling_face: :man_shrugging:

Neked az is korán van, vagy én nem dolgozom elég sokáig?:thinking::blush::joy:

1 kedvelés

Volt már olyan, hogy ugyanakkor adtam fel kettőt, az egyik 2 napon belül megérkezett, a másiknak 1 hét kellett. Van ez így néha. :sweat_smile: