A kedvenc receptem!

Sziasztok. Mostanában megint felötlött bennem, hogy ki kéne kevernem a kedvencemet.

  • Turkish Tobacco
  • Graham Cracker
  • Double Chochlate
  • Black Cherry

Ezeke az alapjai, mindegyik TPA aroma. Ha van kedvetek kísérletezgessetek vele. Szerintem úgy a legjobb, ha a Turkish-t és a Cracker-t ugyanannyi arányban összeöntöm, 1-2 ml csoki, és kb 1ml Cherry. Ne tévesszen meg a dohány aroma, a végeredmény magáért beszél. :yum: Szívesen kipróbálnék mást is.

A saját receptednek indíts új témát.

6 kedvelés

Most találtam rá erre. Én az enyémet a “Mi mihez illik”-be írtam. De már mindegy. Nagyobb mennyiség esetén lehetne egy külön könyvtára a témának, addig maradhat akárhol. A turkish-t még nem próbáltam, aztán a többi belevaló is majd legközelebb megérhet egy-egy próbát.

3 kedvelés

Úgy gondoltam külön jobb lenne, mert ide a receptek mehetnek. Oda meg egy kis dumcsizás, ki mit szív mondjuk a pöri noki után :grinning: De lehet tévedtem. :thinking:

2 kedvelés

Szia! Azt is elárulod, hogy a Turkish és a Cracker-nek mi az “ugyan annyi aránya” vagy alaphelyzetben a 10ml -hez alkalmazkodjunk? Köszönöm :slight_smile:

1 kedvelés

Igen. Ha 10ml-ert használsz fel belőle akkor a másik is annyi legyen, ha csak 5ml-ert akkor a másik is csak 5ml legyen. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés