Kinga török csemegéje

A recept: (Kinga engedélyével)
5ml török dohány -TPA turkish
2.5ml cseresznye -TPA blach cherry (nekem bf cherry, mert éppen kifogyott a shopból )
2.5ml keksz-TPA Graham Cracer
1ml csoki -TPA Double Chocolate
Mindezt összekutyul és 8%-ban kever.

Már kutyulásnál is isteni illat leng körbe, aroma kóstolása is megvolt, ez finom…keverhetjük :laughing:
50-50-es alaplé, gépben 24 óra. (Meg egy nap pihi kellene, de nem bírtam kivárni :rofl:)

Beszívásnál füszeres-édes-kicsit fanyar íz, jó édes.
Megtölti a számat, isteni. Nem tudom különvenni se a cseresznyét, se a dohányt de mindkettő ott van. A cseresznyét inkább csak a fanyarságából érzem.
Kifújásnál a keksz és a csoki dominál, utóízként pedig marad a dohány kesernyés íze meg a fűszerek.

Próbáljátok, igazán különleges élmény. Nem túl édes, sokkal inkább fűszeres, de a nagyon is jó értelemben.

Köszönet Kingának a receptért, nálam állandó íz lesz.

14 kedvelés

Meg Köszönet neked is, a gyors véleményért :slight_smile:

Egy gondolat a BF az szerintem töményebb mint a TPA
(abból lehet hogy elég lenne kevesebb, de ez csak okoskodás :slight_smile: )

Tisztelettel

4 kedvelés

Nem sokára itt is le fő…

8 kedvelés

Kiváncsi vagyok neked milyen lesz. Jobb az ízérzékelésed nálam.

4 kedvelés

Milyen rta-ból szívtad hátha van nekem is ?

1 kedvelés

Van neked is :grin:
V9

2 kedvelés

Keresek egyet talán akad… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Jövök a hülye dumámmal megint, azon kívül hogy guszta, mihez hasonlít? :grin:

(A Janié a tiédhez, addig OK :grin:)

Őszintén? Fogalmam sincs​:rofl:

TPA fekete cserkóval (ami édesebb is picit, és valóban nem olyan tömény, mint a BF) nekem olyan volt mint manapság a kék villamos, csak ez picit édesebb. Máshova nem tudom tenni, másra nem hasonlít, a villamosra is csak messziről. :sweat_smile: Ez egy külön ízvilág, külön út, más világ, más galaxis, meg ilyenek. :sweat_smile:

Köszönöm Bea az íztesztet és a véleményt. :hugs:

7 kedvelés

Kayfunból próbáld. :yum: Vagy Dwarvból, csak ne túl tág levegővel.

5 kedvelés

Tehát ez valami olyasmi, ami egy új, még felfedezésre váró galaxisba repít a vape ködös tejútján ringva egy édes-cseresznyés - kekszes dohánylevélszőnyegen? :smiley:

1 kedvelés

A cseresznye nem érződik ki igazán, az csak úgy a fűszerek mellett ott van.

2 kedvelés

Bizony. :hugs: Ezért csukott szemmel kell szívni, kitárt karokkal kifújni. :grin:

Viccet félre téve, én majd meghaltam ezért a mixért anno. :blush:

2 kedvelés

Az elvileg, a fekete cseresznyére alapozok, pont kiegyenlíti a fűszeres dohányt, lágyít rajta annyit, hogy nem lesz tolakodó a fűszer. Hanem amolyan le nem fogod tenni finomság. :grin::blush:

4 kedvelés

Nos megtörtént hát cseresznye kinyirta és még ott van a török dohány felkell ütnöm némi jó mínőségű dohányal mert ez az iz egy csajos pacsuli dohány…Elnézést kérek a csajoktól nektek ez tuti…Nekem ez nagyon messze van az ízlésemtől.
Kedves Kinga számithatsz némi 3as mixre.a mod javítás után… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Féltem egy picit ettől, de ismerem az ízlésed. Csak reménykedtem, hogy ízlik majd. Köszönöm a véleményed. :hugs:

4 kedvelés

Ez ilyen ízlésen nem vitatkozunk…majd küldöm ezt is addig érlelődik.

3 kedvelés

Szia Kinga! Jó az a TPA török dohány magában is, csak én nem értem az 5 ml -es kiszerelést. Jó sokat kell bekeverni, és több hónapra félretenni. Ugyanis frissen olyan, mint a vásári törökméz, főleg 10 % -ban. Ezért nem értem, volt nekem kikeverve, 5 % -ban, RDA -ban szívtam el az utolját, és éreztem benne a dohányt, nem csak a mézet. Sokáig kell érlelni, és ha legközelebb lesz, csak a Cthulhu 1929 - ből szívom az egészet.

2 kedvelés

Khm ez azt hiszem az én asztalom lesz közöttünk :joy::joy::joy:

1 kedvelés