Thelema solo vagy Istick mini 2 75 w

Ha tudnád én mennyit agyaltam mielőtt ezt vettem… :smiley: Napokig videó , teszt nézegetés stb… stb… Akarok dual modot vagy nem akarok? Kell a vastag v legyen kompaktabb? :smiley: millió dolog…

Végül jól döntöttem, de persze ez egyéni. :slight_smile:

Én ey hete vagyok rajt!! Mert picom van egy hete és jó szimpatikus!! Könnyű kezelni!! Solo meg régóta tetszik valamiért vágyom rá!!

Néha engedni kell a vágyaknak :stuck_out_tongue: Persze bizonyos keretek között :slight_smile:

Ez most nem a pénzről szól 3000 ft a difi% Fejben van a baj!! :grin:

Aludj rá egyet, reggel frissen üdén ami elsőnek beugrik hogy akarod azt vedd meg. De ami elsőre kipattan. És ne hátrálj meg. Hidd el, lerendeled gyors és megkönnyebbülsz mint egy jó vesekő után :smiley: Tapasztalat… :smiley: :smiley:

Megfogadom!! Muszáj lesz leókéznom a kosarat mert csak agyalok!! :sweat_smile:

2 kedvelés

Szia!! Megoldódott a problémám!! Aludtam rá egyet , megrendeltem a picót!! Most meg az egyik tagtársunktól vettem egy solot!! És kész!! :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Szia.

Az a Solo nagyon jó vétel volt, árban főleg.

Sok sikert a vape kalandokhoz! :sunglasses::sunglasses:

Köszönöm!!

Sziasztok!! Probléma megoldva!! Ma megérkezett az Istick pico 2 , Zolee korekt és gyors postázásának köszönhetően , megérkezett a Thelema solo is!! Már csak a Pico 2 re kell szereznem egy mtl rtat és talán mindenem megvan kezdő létemre!! Egyellőre!! :grin: :grin:

8 kedvelés

Szép trió. :partying_face::heart_eyes:

Mik a tapasztalatok a nyuszi mtl-ről? Sokan mondják hogy egy íztelen kazán.

Valóban ennyire gyenge? :person_tipping_hand:

Tudod ,hogy én most kezdtem!! Van egy Dvarw fl clon és és a dead rabbid !! És tudom ,hogy most sokan leveszik a fejem de nekem a rabbid sokkal jobban bejön!! Lehet csak mert most keztem amatőr vagyok ,de jobban kiadja az ízeket!!

3 kedvelés

Ízlésről nem vitatkozunk​:point_up:

4 kedvelés

Nem annak szántam!!

4 kedvelés

Vitát egyáltalán nem akarok indítani csak érdekelt hogy aki használ nyuszit neki milyen. :slight_smile:

Ez egy szólás-mondás itt.
Mindenkinek más a kedvence,ízlése,ízlelése,Ezért nem vita tárgya,hogy kinek milyen tank.

4 kedvelés

Az ujjunk sem egyforma :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

4 kedvelés

Értem!! Köszi!! Én meg örülök,hogy mindig tanulok valamit!! Mint most is!! Ezért szeretek itt lenni!! Ha csak olvasgatok is mindig tanul valamit az ember!! És nagyon segítőkészek ha van kérdés!!

6 kedvelés

Úgy,úgy. Ha neked jó, akkor JÓ. A többi innentől teljesen érdektelen. Idővel kialakul, nagyjából kikkel egyezik az ízlésed, onnantól elég jó ajánlás egy más által is jónak tartott tank. De mindenkinek egyéni a választás.
Nagyon lehúzni tankot inkább az el…baltázott kialakítás miatt szoktam, mert pl. rettentően nagy a design, hatalmas az újítás, csak épp élhetetlen/használhatatlan a valóságban. Azért, mert valami macerás, már nem…sőt!!!
Kifejezetten gyűjtöm a nehezen építhető tankokat, nehogymár ne sikerüljön :rofl::rofl::rofl:
Más meg legszívesebben a kert végében elásná:thinking:

6 kedvelés

Èn azt vettem észre amióta itt vagyok több mindent akarok kipróbàlni és költeni :joy::joy::joy:

4 kedvelés