Thelema quest 200w

Sziasztok!
A címben szereplő modról érdeklődnék. Minden stock fotón vagy hívják is ez bárminek a stainless steel verzókon feketék a gombok, bármilyen webshopban nézem.


Azthiszem egyedül az ss/carf leather van valahol “normális” ss színű gombokkal, de valahol azt is láttam feketével. Megnéztem egy csomó videót a készülékről és ott nem fekete színűek a gombok. Meg van egy dna-s thelemám természeseten azon sem és így tetszene nekem…
Kérdésem annyi lenne, hogy vásárolt-e valaki ilyen modot és tud-e mondani arra vonatkozóan valamit, hogy most akkor feketék a gombok vagy sem?
+kérdés: a sourcemore-on most le van akciózva eléggé a mod, megbízható az oldal, megrendelhetem onnan szerintetek?
Köszi előre is:)

sourcemore az általam legmegbízhatóbbnak tartott kínai webshop…nem is rendelek máshonnan, annyi negatívumot olvasni a többiről. Most is úton egy rendelésem

1 kedvelés

Asszony Thelema Questje:



4 hónap után:
(Redditen olvastam, hogy elvileg a tűzgomb minden gombnyomásnál súrolja a képernyő szalagkábelét)
Vissza is küldtem augusztus elején a Vaporismnek.

kár, mert erre még sűrű ködben is rá lehet találni :smiling_imp:

+1 a sourcemore-nak!
Időigényesebb, nekem legutóbb 2,5 hét volt, de nagyon jó az ügyfélszolgálatuk, nagyon precízen csomagolnak, mindent csekkoltam amit rendeltem, 100% eredeti cucc. :grin:

olvasgattam én is most a redditet, hát így akármilyen jó áron van lehet felejtős lesz ez a mod. Főleg, hogy ennyire gyorsan jelentkeznek a problémák…azért értem én, hogy ez az olcsóbb kivitel de 3-5 hónap az nem élettartam egy modnak. Főleg(hogy ha ugyanazt a posztot láttuk) a lost vape hivatalos reakciója is vicc kategória volt…