Lost Vape - Thelema Quest 200W Box Mod

Sziasztok!
Mód vásárlás előtt állok és érdeklődni szeretnék, hogy milyen vélemény, tapasztalatotok van a Lost Vape - Thelema Quest 200W Box Mod-ról. Tartósság, pontos ellenállás mérés, teljesítmény leadás, tartósság. :slight_smile:

1 kedvelés
2 kedvelés

Volt szerencsém használni ezt az eszközt. Egy súlyosabb dologról van szó. Semmi problémám nem volt vele viszont óvatosan vele mert könnyen eltörik a belső műanyag rèsze ahol a mágnesek találhatóak. Egy fèl mèterről esett le ès nagy kár lett belőle. Viszont ha megvásárolod fel tudok ajánlani egy börtokot ingyen akár mert nem tudom hasznát venni neki :smiley:

Szia!
Köszi, ezt megnéztem már meg még pár másik videót is de érdekelne még azok véleménye is akik már régebb óta használják és nem szponzoráltak. :wink:

1 kedvelés

Megértem. Valahol itt a fórumon beszélgetünk a LV-termékekről nem a tartóságukról híresek. Régebben használtam én is .

1 kedvelés

Egy Hónapja van meg kb.használtam Blotto max al 60-70 watt körül de mostanában mesh lapos tankal használom.Nekem be jön…tartóság meg majd kiderül​:grin:

1 kedvelés

Szia!
Nekem az egy akkus, 100 W-os változat van meg kb. fél éve.
A chip, a funkciók, a tudás ugyanaz, úgyhogy szerintem nagyjából releváns az információ.
Napi rendszerességgel használom, elégedett vagyok vele.
Sokak a tűzgomb kopásáról számoltak be, nálam ez nem jelentkezik. A gunmetal-carbon változat van meg, ez nem kopik.
A gombok atomstabilak, feszesen működnek, nem érzem, hogy kopnának vagy lötyögőssé váltak volna a használat miatt.
A három gomb nagyon kényelmes, nem kell 34 ujjal lefogni egy gombkombinációt, hogy valami beállítást eszközölj.
A mágneses akkufedél jó ötlet, könnyű használni, bár nekem az elején kicsit lötyögott, de picit összenyomva az U alakó rész felső, nyitott részét, most feszesen tart, nem lötyög.
Mint azt előttem elmondták, súlyra nem egy könnyű darab. Én egy 21700-as akkuval hasztnálom, de nyilván a két 18650-es darabbal sem fogja kevésbé húzni a zsebedet.
Az izzítási funkciókat (soft. normal, hard) kipróbáltam, de nem vettem észre lényegi különbséget, bár őszintén megvallva nem mélyedtem el a végtelenségig a tesztelésében.
Talán egy lassaban melegedő huzalnál számít valamit, ha normálról hard-ra állítod.
Mindent összevetve egy remek chip-pel elátott, jól összerakott, masszív modról van szó. Ha jó árban meg tudod venni, szerintem remek választás.

4 kedvelés

Szia, barátnőmnek questje van, egyáltalán nem ajánlom, olvasd el a bejegyzésem róla ha érdekel

Janikám első kérdésem 1 vagy 2 pálcás? :grin:

Szia! Ebben az árkategóriában sokkal jobb, megbízhatóbb játékosok vannak. Pl: Dovpo, Vandy Vape, GeekVape, Asmodus.

Próbáltam finoman jelezni…

1 kedvelés

Köszi a válaszokat. :slight_smile:

A másik amit kinéztem az a Geek Vape - AEGIS Legend 2 L200 BOX Mod. Még nagyon tanácstalan vagyok.

Ha ezeket a típusokat nézegeted nézz rá a Vandy Vape Gaur18 és Gaur21 modokra.

1 kedvelés

Jó pár hónapja használom már, a 2 aksisat, szeretem igazából, jól használható. Előfűtés jó benne, aksikat iszonyat jól kezeli, viszint az a C keret… Recseg, ropog :confused: ezt leszámítva nagyon jó cucc.