Hozzáértő MOD szerelő kerestetik!

Sziasztok.

Adott egy Thelema Quest Pink Survivor.
Elvileg minden TQ-nél elöjön előbb-utóbb ez a hiba.
A tűzgomb mögött található gumibomb folyamatosan súrolja a képernyő szalagkábelét, tehát folyamatosan roncsolja az érintkezését, ezáltal ilyen és hasonló anomáliák lesznek a képernyővel:

Vaporism-ről lett rendelve kb 4 hónapja, írtam nekik a hibával kapcsolatban, visszaküldtem nekik, majd egy hónap után visszakaptuk egy papírral amin az állt: “A modot megtisztítottuk a liquidtől, több napi tesztelés után sem jött vissza a hiba.”

A liquidbeázást 100% kamunak tartom sajnos mivel egy óra használat után visszatért a képen látható hiba és egy csepp liquid nem folyt ki a tankból.
Sőt Redditen olvastam több embertől is, hogy a Lost Vape nem tud mit kezdeni a moddal, nem veszik vissza, (mivel tudják hogy mindegyiknél elő fog jönni ez a hiba, nem vehetik vissza mert az hatalmas érvágás lenne nekik) így csak csendben meglapulnak és adnak egy 35%os kupont amiből vehetsz egy másik terméket tőlük.

Szóval a fő kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan megbízható szakember, aki tudna valamit kezdeni vele?
Találtam egy rovid felgyorsitott videot egy azsiai emberke hablatyol benne, de még ha érteném is akkor sincsenek meg a kellő szerszámaim a mókoláshoz, és amúgy sem mutatott meg mindent belőle, csak a LED panelt cserélte ki, de nekem az kéne hogy a tűzgomb alatti gumigomb részének az alját tudjam megvágni, de az így látatlanban egyáltalán nem fog menni, szóval meg vagyunk lőve… :frowning:

2 kedvelés

Na, ma te vagy a 2., pont itt volt ilyesmiről szó.

Ha vissza jött a hiba már késö a szallagkábel megsérült

2 kedvelés

Egyébként ha előjön a hiba én visszakérném a pénzt…

1 kedvelés

Attól még nem fogom feladni ez nem egy 2ezer forintos porlasztó hogy csak úgy veszek másikat.
Ami sérült meg lehet javítani, nem fogom megvárni amíg megszűnik a képernyő létezni :slight_smile:

persze,hogy meglehet.Lehet kapni képernyöt kábelel…

1 kedvelés

Feltéve, hogy van aki megcsinálja és van miből kicserélni. Na pont ez a kettő a legneccesebb ebben a kategóriában, mert sajnos ez az ár nem “összeg”.

De egy próbát megér.

Lehet, de az még mondig nem oldja meg a hibát, ugyanúgy tönkremegy pár hónap alatt ha a gumigomb széléből nem vágunk le egy kis részt ami pont érintkezik a szalagkábellel.
És mivel nem vagyok elektronikai szakértő sőt még szerszámaim sincsenek hozzá így nem tudok belekezdeni se

1 kedvelés

Na ezaz hogy írtam nekik amikor újra előjött a hiba de már nem reagálnak rá, ez is eléggé furcsa és azt feltételezteti velem hogy ez egy ilyen hibás konstrukció amivel a Vaporism nem tud mit kezdeni…

1 kedvelés

A facén keresd. https://www.facebook.com/photo/?fbid=1380988208736725&set=a.102258563276369&__tn__=<
Ö javit modokat

4 kedvelés

Az a fura, hogy neked ehhez mi közöd? Te náluk vetted, a többit bokszolják le ők. Persze minden bolt addig jó csak, amig be nem üt a szar, utána meg mindegyik lapít…

3 kedvelés

Ami ennél is nagyobb zsiványság, hogy a mai napig árulják rengeteg webshopban globálisan

ajánlom mindenkinek nekem már csinált modot az 510 mozgott meg csinálta nekem.:blush:igaz z50 modon.

3 kedvelés

Sokan dicsérik. Én nem ismerem magamnak javítom a modjaim.

1 kedvelés

@Szabolcs_Barna hogy oldottad meg a modod eljuttatását?

1 kedvelés

foxpost ment gls el jött nekem​:grin:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.