THC TAUREN MECH mod

Hali mindenkinek.
Nézegettem ezt a THC TAUREN MECH modot, és ehhez milyen tank illene? Mert ugye mecha modhoz nem lehet mindegyiket használni, ha jól tudom. Tehát milyen tankot vegyek hozzá?

Szerintem előbb olvasd el ezt, számold ki, és végeredményként kijön egy tetszőleges DL tank, de itt az elmélet a lényeg! :point_up:

6 kedvelés

Hali!

Eddig csak RDA-val láttam mecházni, de RTA-val is működik :slight_smile:
Amúgy ár-értékben az egyik legjobb cső mecha. <3
Pár kéretlen tanács:
Tényleg ne használd sérült aksival, mert sima rézcsőben lesz az aksi.
Az elején ajánlom a Samsung 30T-t, az egyik legbiztonságosabb akkumulátor.
Legtöbb embernek érdemes valami vape tool, vape kalkulátorral számolni az ohm törvényt, hogy ne menjen az akkumulátor áramtűrése (amper) fölé.

mi indokolja a használatát?:thinking:…vakmerőség? :smiling_imp:

2 kedvelés

Szerintem a legtöbb user csak azért használ mechát, mert szimplán szebbek a mecha csövek. Menőn néz ki, na. Szabályozottból meg vannak a fém csövek, legalább 2 fajta azt kész.

…és a kíváncsiság is. Sokatok itt a fórumon már kipróbált mindent is és így lelt rá a saját útjára.
…és lehet, hogy van olyan is, aki egyből rátalál és nem mozdul onnantól semerre sem.

mtl, dl, rda, rdta, rta, squonk, vw, tc, vv, mecha, dohányos, gyümölcsös, desszertes…etc :kissing_heart: :thought_balloon: :thought_balloon: :thought_balloon:

  • Nem vagyunk egyformák és ez így van jól.
2 kedvelés

oké, de ezek közül csak a mecha veszélyes :point_up: de tőlem hajrá

Ebbe mi a vakmerőség? Van egy modom életem végéig. Nem kockáztatok :man_shrugging:

4 kedvelés

Zsolt arra utalt, hogy nagyon észnél kell lenni egy mechánál, figyelni kell sok dologra és tisztában kell lenni a fizikával, mi miért van. Ha ezek megvannak, akkor semmi gond.

A legtöbb embernek, köztük nekem is egy mecha vakmerőség lenne, hiszen zéró védelem és zéró tudás hozzá.

1 kedvelés

Ma meg jött a készülék, annyi biztonsági intézkedést tettem, hogy az akku pozitív oldalához véletlenül se érjen hozzá a tank 510es csatija, hogy egy lyukasztott vékony szigetelést raktam rá amit annyira lukasztottam ki hogy a csavar el érje a pozitívot, illetve a mod alljába is ragasztottam egy 21700-as akkunak a pozitív oldali szigetelését.

Okos gondolat. :slightly_smiling_face::+1: Jól tetted!

2 kedvelés

És egy barátom ajánlásával Molicel INR 21700-P42A 4000mAh - 45A akkut használnék bele, plusz olvastam a cikkedet és próbálok 0,5-1,3 ohm közé tekerni vagy olyan tekerést venni ami ott lesz.

Ez elég bika akku. Azért óvatosan! Ha esetleg lehetőséged nyílik védett akkut vásárolni (protected), akkor az úgy viselkedik mint a félmechák. Biztonságosabb. És ami még eszembe jutott, hogy a Dwarv FL tankok alján van egy szigetelő, pont a mecházók miatt. Ha esetleg amúgy is tervben lenne egy Dwarv… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Egy THC TAUREN RDA ATOMIZER-t kaptam hozzá ajándékba. De gondolkoztam ezen a tankon amit mondasz. Meg védett akksin is, hogy azért a koponyámon ne menjen át egy ágyú lövedék méretű akksi, ha véletlenűl elbaltáznék valamit :smile:

3 kedvelés

Thunderhead Creations Tauren X Chip for Tauren/Tauren Hybrid


1 kedvelés

Szia, ezt így ideteszem és nem kell számolgatni :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face: