Mech mod kérdések

sziasztok!

asgard kérdés lezárva, úton van viszont ez dobja a következő témát - mech mod -
nem tudtam eldünteni nyissak e új topicot neki de arra gondoltam, hogy ezt az asgard mini rda-t egy formás 21700-as mech mod-al szeretném hasznáni. Örömmel vennék néhány tippet mind konkrét típusra mind beszerzési megoldásra mert biztos velem van a baj de mechákat alig alig találok a szokásos boltokban.

Eddig a következőket néztem:

  • THC tauren max ebből néztem a simát és találtam hybridet
  • Keen Mech Mod By Timesvape
  • Banaspati Competition Mech Mod By Timesvape
  • Immortal Modz Doom X Murdered Out Mech Mod
  • avid lyfe tól párat
  • Kennedy Vindicator

köszönöm!

Thc taurent javaslom . 1 chipel biztonságos 2 átalakítható sima mechre. De nagy de ha jól emlékszem csak 18650 nel működik chipel mert olyan a kialakítása. :face_with_symbols_over_mouth:
Egyéb javaslat 21700 rá semi mech nincs átalakítás Ephro Armored cod.

1 kedvelés

szia,
köszi tippet a thc tauren szimpi és megy bele 21700 is ha jól látom gyári siteon, igaz akkor full mech mod lesz belőle. általában 0,13 - 0,2 közötti építések lesznek ezért gondoltam jobb a 21700-as akuval.

Mech esetében minimum 0,3 Ohm tól biztonságos az alatt szerintem ne is próbáld . Semi mech enged lejebb is és tudod nem fogod gajra vágni magad se az akkut.

1 kedvelés

Esetleg még ez lehet semi meg full mech

szerintem működik az 0.13-0.2 között csak kell bika aksi ha jól számolom akkor 45 amperes már jó hozzá :wink: ezért is nézem a 21700-as mech mod-ot.
ez nagyon tetszik:

Ja hogy van pénz lóvéra :thinking: akkor https://www.vapstore.de/purge-mods-skull-shield-kit-en :wink:

mando-t is túlzásnak tartom árban de nagyon tetszik :wink: viszont amit linkeltél az már kirobbant a komfort zónából :wink: igényes cnc munka.

Van azért abból olcsóbb is :smiling_face:de ha mecha a cél akkor :grin:

A mech veszélyes értem . Érzed , hogy merül az akku de nem tudod mikor merítesz olyan mélyen belőle , hogy 3,2 volt alá megy feszültség. Fuking danger.
Ohm törvénye meg kimondja ne játssz a fizikával .
Kis olvasni való @Vaperina_Kinga tollábó

Bypass na az is működik olyan alacsony ellenállással próbald azt . Safty first.

4 kedvelés