Kazán szervíz

Sziasztok!
Munkatársamtól kaptam egy Vaporesso Gemini Rta-t, viszont az egyik oszlop lötyög, és így nem tudom használni. Gondoltam rá hogy gyufaszállal ki ékelem, de szeretnék valami normális megoldást rá. Van valami tippetek, hogy lehet meggyógyítani? Esetleg valakit aki képes erre? :face_holding_back_tears:


Hézagoló réz lapka esetleg .

2 kedvelés

Amennyire utánna tudtam nézni préselve van az alja, szét lehet valahogy szedni es az oszlopot egy csavar tartja ami meg szokott lazulni. … magamat ismerve ha más nincs szétszedem, meghúzom a csavart és kuka mert nem tudom összerakni. :rofl:

Gőzlérforgácsoló, fészbuk, vagy itt @szasza4791, márha nem rohan el sikítva. :sweat_smile:

2 kedvelés

Nem csavarmenetes véletlen? Felfelé feszítve ha tekergeted, azt próbáld meg még (úgy már jártam).
Vagy ha szét tudod szedni az alját, és préselt, talán meg tudod ütni, bogy befeszüljön újra, persze ellenoldali megtámasztással.

1 kedvelés

Holnap megyek munkába majd szerzek neked . Már itthon nincs mert oda adtam sogornak . Levélben el megy az is .

3 kedvelés

Nem menetes sajnos, préselt.

Azt megköszönném! :grin: mondjuk lehet azért szétszedem. :laughing:

A csapocskára gondoltam,.hogy azt hátha csavar fogja a túloldalon…

Jaaa. Képek alapján egy lencse fejű imbusz csavar fogja. Kalapálni nem nagyon szeretném, mert tuti tönkre vágom a menetet. :confused:

Gondoltam, ha feszítve forgatod felülről a csapot, van egy kicsi esélye, hogy megszorul.

Forgatni sajnos nem lehet. :frowning_face:

Itt van ni :sweat_smile: a lovagok aki azt mondják , hogy ni .
Ha snicer viszi akkor olló is :grin: . Levélbe megy majd vissza ugyan csak levélbe kérnék egy vállon veregetést :rofl::joy:


5 kedvelés

:heart_eyes: még egy nagy ölelést is kapsz! :laughing:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.