THC Artemis RDTA

Sziasztok!

Sikerült beszereznem egy THC Artemis-t fillérekért, de nincs igazán tapasztalatom single DL RDTA-kkal.
Akinek van ilyen tankja segítsen légyszi, milyen tekerés, mekkora lábbal hogy lenne az ideális?

Köszi szépen előre is :slight_smile:

5 kedvelés

Szia @Floreean !

Az első kérdés, ami felmerült bennem, a láb méretezőt nem adtak hozzá? A gyári méretező szerint 5mm a labhossz.:slightly_smiling_face:
Egyébként nekem a szokásos huzallal jól működik, ni80 3-as, 3.5-ös mag, 26x2+36 5-6 tekerés, 0.3-0.4 közötti ellenállás, 35-40 watt.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Zoli!

A meretezo kimaradt a csomagból, de szerencsére csak az hiányzik. Egy ötös volt a tank, így megbocsájtom az előző tulajnak :joy:

Pont ötösre hagytam én is a lábát, csak fused staggered claptonnal tekertem. Így melegszik mint az állat, de legközelebb megnézem a te ajanlasoddal. :slight_smile:

5 kedvelés

Ezek szerint van láb méreteződ? :slightly_smiling_face:
Ha kell, akkor tudok küldeni egy darab huzalt, ha nem szeretnél rendelni. Próbára jó, aztán ha bejön, akkor tudod, milyet rendelj.:slightly_smiling_face:
Egyébként nekem is hajlamos a melegedésre, de annyira nem vészes.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Igen, még pár hónapja beruhaztam egy rakás segedeszkozre, így lett egy király kis meretezom is. :slight_smile:

A huzalt megköszönném, de ha véletlen Tata környékére jössz ekintezhetjuk személyesen is, így nem kell postára rohangalnod. :slight_smile:

4 kedvelés

Valószínűleg nem én fogok menni.:rofl:

Mostanában nem járok arra, de ha tervben lesz, mindenképpen szólok majd, mert nincs messze tőlem. :slightly_smiling_face: Egyenlőre maradjunk annyiban, hogy légyszi dobj egy címet privátban, aztán küldök levélként.:slightly_smiling_face: Tekerve, vagy simán küldjem? :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.