Terhesség alatt lehet e gőzölni?

Csak legyetek túl a 12. Héten :heart::pray::crossed_fingers::slightly_smiling_face:

8 kedvelés

csak túl leszünk azon majd igaz addig van még idő:grinning::wink:

6 kedvelés

@Szabolcs_Barna ne hogy azt hidd, pislogsz kettőt és már rohantok a szülészetre! :smiley::smiley:
(Mondom én, 12hetes a kislányunk, pedig még most született!:sob::smiley:)

6 kedvelés

És tíz év múlva pont ugyanezt fogod mondani: tíz éves pedig most született :smiley:

5 kedvelés

Az enyém meg 14 éves, pedig amikor hazahoztuk egy kezembe elfért. Most a szekrényemből csórja a ruhámiat. :rofl:

6 kedvelés

@Ispy azért az én szekrényemből ne csórja a ruhát, mert akkor már valamit elrontottunk!:rofl::rofl:

6 kedvelés

Na ma volt az első nőgyógyászati belépésünk kicsit fura volt ott ülni nekem a sok terhes kismama között épp az asszonyt várva de ki lehet bírni azt is állítólag minden rendben van szerencsére és 2 hónapos kb még csak de még nagyon az elején vagyunk,jövőhéten meg lesz az első ultrahang is majd.:wink::slightly_smiling_face: Szóval egyenlőre ennyi majd a későbbiekben jönnek az új fejlemények.:slightly_smiling_face:Köszi ha olvassátok.

14 kedvelés

Köszönjük Szabolcs! :smiling_face_with_three_hearts: Már vártuk ám mi a helyzet. :heart_eyes: És egyébként légy büszke magadra, mert mint láthattad a sok terhes nő között ültél egyszem pasi, ez arra utal, hogy a többieket nem kísérték el… :confused: Ami amúgy tök gáz… Na de örülünk, hogy minden rendben van. :smiling_face_with_three_hearts:

11 kedvelés

Gratula Kismama és Kispapa! Ez naon jó hír volt így késő délután! A folyosón ülve arra gondolj, hiába, az úr a pokolban is úr! Irigykedtek is ne félj! Jó jobb és még jobb egészséget mindhármótoknak!!! A tejfakasztókat viszont már most el kell kezdeni, preventív jelleggel! :wink: :rofl:

8 kedvelés

Esetleg ha bármilyen kérdésed felmerülne, vagy ha tudok valamiben segíteni, nyugodtan szólj akár privátban, akár össze is hozhatunk egy találkát is.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

köszi szépen a segítséged na majd egy sör melett el lehet dumcsinzni akkor meg gőzölünk persze mellette.:beers::wink::wink:

1 kedvelés

Simán benne vagyok, csak a gyerkőc miatt nem vagyok már annyira rugalmas mint az előtt. :grin:
De ha jól tudom Te is nyiregyi vagy, szóval nincs gond az utazással. :smiley:

1 kedvelés

persze érthető a gyerek a legfontosabb,persze nyiregyi vagyok amugy már 33 éve itt lakom :grinning::wink:csak még albiban aztán 1 hónap kb költözés sajátba majd.Ugyis azt jóval előtte beszélnénk meg majd esetleg ugye hogy jó legyen neked is mef nekem is.:wink::+1:

1 kedvelés

12 hetesek vagyunk nagyon izeg mozog és még cumizik is a kicsike.Így megosztom veletek képen is.:wink::+1:

10 kedvelés

Gratula!!! Tiszta Apja, ez mér most látszik! :upside_down_face:

7 kedvelés

köszi​:wink::+1:

2 kedvelés

Hatalmas gratula Szabolcs! :heart_eyes:

1 kedvelés

köszi köszi​:wink:

Sziasztok,ki merem jelenteni ha minden igaz kislányom lesz ha az orvos nem hazudott most a genetikán​:wink::heart_eyes:de még csak 5 hónaposak vagyunk

8 kedvelés

Gratulálok!

Az utolsó egy hét lassan ment el nekem, de mióta megszületett repül az idő.
Nem olyan régen még a pocakomban randalírozott, 1-jén meg kezdi a sulit.

Élvezzetek ki minden pillanatot!
Jó egészséget kívánok!

8 kedvelés