Terhesség alatt vape ?🤷

Sziasztok! Van valaki aki vapelt terhesség alatt ? Lassan 12 hetes terhes vagyok de nem tudtam eddig lerakni. Keserves volt a napi 2 doboz cigit lerakni mai napig cigivel álmodok. Megprobaltam az elektomosat is letenni de nem igazan sikerült. Van ismerősöm aki végig vapelt, semmi gond nem volt. Sokan vagytok csajok valaki volt igy még vele? Zeus x singleben megy egy napi 4-5 ml 3 mg az nem a világ szerintem. Az lenne a legjobb ha lentudnam tenni de teljesen bestresszelek.

3 kedvelés

Szerintem gondolj arra, hogy fogalmad sincs mi lesz a következménye.
Rakd le és kész! Minden más felelőtlenség.
Nem akarlak bántani, ha így hangzik, elnézést.

5 kedvelés

Könnyű azt mondani.

Szia.
Először is gratulálok​:heart:
Lehet én vagyok felelőtlen,de nem gondolnám,hogy az a 3mg durva lenne.
De lehet meg kellene próbálni nikotin nélkül vapelni.Hátha az is elég lenne az agyadnak.:slightly_smiling_face:
A nőgyógyászodat kérdezted?

Kis erősség nem lehet gond, ha csak vape. Szerintem. Jobb, mint a stressz.
Ellensúlyozd erős ízekkel. Változatosan.
Kis adag nic még jót is tesz néha.
De hozzáértő orvost is kérdezz meg szerintem.
Gratulálok!

(Anyám mikor engem várt, dohányzott erősen. Plusz stresszelt. Koraszülött lettem, asztma és légzészavar…:roll_eyes:)

2 kedvelés

A nikotin addiktív és bekerül a véráramba. Képzelj el valakit, aki előszőr gyújt rá, mit érez 3mg-tól és tedd hozzá, hogy az illető tömege 60-100x kevesebb, mint egy felnőtté. Kezdetben meg még kevesebb.
A liquideben nincs olyan anyag, ami hiányozna a szervezetből és szükséges egy baba fejlődéséhez. Ellenben simán árthat és nincs olyan, hogy ááá az a kicsit biztos nem.

2 kedvelés

Én sem javaslom…

1 kedvelés

Azért írtam,hogy beszélje meg a nődokijáva… van amelyik azt mondja,hogy a stressz többet árt.

Csajok is írhatnának​:wink:A psiknak sajnos minden olyan könnyű egy várandósággal kapcsolatban​:wink::joy:

1 kedvelés

Ez nem játék, sok függ tőle, mindegy, hogy pasi írja vagy nő, a tudomány mai állása szerint erősen nem ajánlott a dohányzás semmilyen formája.

2 kedvelés

Ha tudnátok milyen gond kiválasztani akár egy tankot is nekünk :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Persze.De az orvos szerint viszont jobban árt a stressz amit a cigi elhagyása okoz,mint napi 1-3 szál cigi.És itt nem is az analógról van szó.

1 kedvelés

szia,nekem az asszony végig tolta na most ő 6mg szívta.:blush:

3 kedvelés

Szerintem ez kibúvó :slight_smile:
A stressz nem tart egy életen át. Legalábbis ettől :sweat_smile:
Nálunk a zasszony gond nélkül letette arra az időre. Fel sem merült, hogy ne így tenne. Nem lett idegesebb.

4 kedvelés

Szia! :slightly_smiling_face:
Először is gratulálok! :slightly_smiling_face:
Nekem az a véleményem,hogy maradhatna a gőzölés,de nikotinmentes liqiddel.

3 kedvelés

“Nem lett idegesebb”. És te? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én se. Várakozással néztünk a jövöbe :eyes:

2 kedvelés

Ő nem lett az.De vannak olyanok is,akiknek valóban stresszt okoz a cigi vagx a vape megvonása.Ne haragudj kérlek a válaszomért,de:inkább hallgatok egy orvos,egy nőgyógyász tanácsára​:slightly_smiling_face:A babának az sem tesz jót egyáltalán,ha végig stresszel a kismama,netán még elvonási tünetek is jelentkeznek.És,ha mégis,akkor már inkább a vape.Persze nem láncvapezva egész nap.Nem kibúvó.Nekem és anyukámnak is totális elvonási tünetek jelentkeztek amikor abba akartuk hagyni a cigit.Nem teljes elhatározásból,hanem pl.sok pénzbe került vagy a család bacogatott,hogy szokj le!Kézremegés,minden.A stressz többet árt a babának az orvosok szerint.
(Szoktam le anno fél évre,teljes önszántamból)

Azért nem lett idegesebb,mert gond nélkül tette le.
Amúgy gratulálok neki.:slightly_smiling_face:

Nem haragszom senki véleményéért, válaszáért, még neked is jogod van hozzá :slight_smile:
Ne gratulálj, mikor a gyerek önálló étkezésre képes lett, visszaszokott.

1 kedvelés