Terhesség alatt lehet e gőzölni?

Sziasztok úgy néz ki apa leszek mert terhes az asszony de viszont ki mit tud az e cigiről lehet e szívni ugyan úgy vagy nem ajánlott kb 1 hetes lehet az asszony első baba lesz.:wink::grinning::slightly_smiling_face:Vagy inkább majd az orvostól kérdezzük meg?:thinking:

17 kedvelés

Hát gratula!

Szerintem max mentest, a nic nem tesz jót a babának (gondolom).

8 kedvelés

Először is gratulálok! Egy ismerősöm kérdezte, a dokit, azt mondta neki ha lehet ne, de ha nem bírja akkor nikotin menteset lehet mértékkel! Szerintem ezt is orvosa válogatja tuti! :v:

7 kedvelés

Gratulálok hozzá! :blush:Az én véleményem szerint nikotin menteset és azt is szellőztetés mellett. De szerintem a vegyész szakértő asszonyt kellene erről kérdezni. :laughing: @Vaperina_Kinga

7 kedvelés

Gratulálok :heart:
Nekem anno azt mondta a dokim az analógra, hogy ha nem tudom letenni,mert elvonási tüneteim voltak,az a stressz jobban árt a babának,mintha 1-2 szálat elszívok naponta.
A 3D Uh-os doki meg totál kiakadt…azt mondta,hogy képzeljem el,hogy a kisbabám egy befőttes üvegben van.Néha lecsavarom a kupakját és befújom a füstöt,majd visszazárom a kupakot…Ez analóg és cigifüst,az e-cigi meg gőz…nem tudom​:cry:

5 kedvelés

Gratulálok Nektek, millió pussz a Kismamának!!! A Kispapának hátbaveregetés jár! A banda már mindent leírt előttem. Nekem csak az öröm és a gratuláció maradt! :wink: :wink:

7 kedvelés

Köszönöm mindenkinek hát már korban vagyok ideje a babának 33 vagyok az asszony meg 27 lesz decemberben​:grinning:

8 kedvelés

2 csík volt ma csinált tesztet az asszony aztán ki tudja hány hetes lehet​:grinning:erre jöttem haza a melóból ma :wink::grinning:

8 kedvelés

Azt kívánom neked, hogy ennél rosszabb hírre sose érj haza a munkából! :handshake: :v:

6 kedvelés

na már csak inni kell rá valamit hátha a vape talin ha meg lesz iszunk egy jót aki jön :wink::grinning::beers:

6 kedvelés

Szívből gratulálok Kedves Szabolcs! :heart_eyes: Üdvözletem a Kedvesednek, vigyázzon magukra! :smiling_face_with_three_hearts:

Én úgy tudom (mint fővegyészasszony mondom :point_up::rofl:), hogy ha azonnal menteset kezd el szívni a párod, akkor a nikotin elvonási tünetei a kicsin jönnek ki! Másfelől pedig nekem anno azt mondta a védőnő, hogy szakaszosan csökkentsem a nikotint. Konkrétan végig cigiztem terhesség alatt. :confused: Csak az utcán nem mert azonnal kaptam volna az ívet. És sajnos az e-cigihez is így viszonyulnak még az emberek. :pensive: Én mire szülni mentem már napi 2 szálnál jártam.

Szerintem csökkentsétek fokozatosan. De azért a dokit sem árt megkérdezni, bár tényleg ezt orvosa válogatja ki hogy reagál. :confused:

Ja amúgy van itt egy fordításom! :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Ahogy fater mondja: két csík az már zebra, azt ritkán látunk, mert afrikai állat, uh erre inni kell! :wink:

10 kedvelés

Én egyetértek Kingával, a Kedvesemnek sem javasolta a doki a cigi azonnali letételét, csökkentenie kellett a mennyiséget fokozatosan és folyamatosan. Kizárólag otthon dohányzott egyre kevesebbet és szépen egyre gyengébbet…

7 kedvelés

akkor majd gyengébb alapot kell vegyek ugyis most fogyott el a 9mg alapunk 1l majd legközelebb veszek akkor 6mg neki nekem meg marad a 9mg alap akkor.:wink::grinning:

5 kedvelés

A-a! Ha 9ről 6ra ugrotok az sok! Szerintem! Megjegyzem csak szerintem! Mert nem ismerem a Kedvesedet, sem azt, hogy viselné ezt a hatalmas ugrást. :thinking: Ha 9et vegyitesz 6al az 7.5 (ez már fokozatosság). Vagy ha egyesével haladtok az is fokozatosság. Nem belevauzni akarok, csak felültem a fővegyészasszony pacira. :sweat_smile:

6 kedvelés

Szívből gratulálok! A mi csöppségünk most 9hetes! Az asszony is cigizett, de ahogy jöttek a tünetek (végig hányta a 9hónapot, végig égett a gyomra, ami azért volt mert hatalmas hajjal született a pici :smiley:) szóval Ő például abszolút nem kívánta a cigit, azóta sem szívja semmilyen formában. :slightly_smiling_face:
Boldog babavárást és jó egészséget kívánok!!:partying_face:

8 kedvelés

Köszi viszont nektek is​:wink::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

ég neki is de tejet ivott hátha jó lesz rá:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Gratulálok nektek! :grin::grin:

Asszony kb a második hónapban tudta lerakni az analógot, utána nikmenteset szívott elektromosbol egy hónapig max. Nálunk így nem volt semmi probléma.

5 kedvelés

mtl szív de vagy igy vagy úgy majd csökkentjük a nikotint neki :slightly_smiling_face::wink:

5 kedvelés