Terhesség alatt lehet e gőzölni?

Gratula!:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

köszi köszi mindenkinek​:beers::beers::wink::grinning:

4 kedvelés

Gratulálok, jó egészséget az asszonkának meg a pindurkának!

5 kedvelés

Kövezzetek meg…én mint protekciós,a szülőszobán is elszívhattam egy cigit a tusolóban,nyitott ablaknál​:see_no_evil:

4 kedvelés

Császáros voltam, vártunk a sorunkra. :sweat_smile: Nem volt elmászkálás. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Szabolcs_Barna gratulálok!

Cigi ügyben nem tudok nyilatkozni, de a talin nem leszel szomjas, erről gondoskodunk! :rofl::rofl::rofl::beers:

7 kedvelés

@anon31274546 nem is szeretnék szomjas lenni az már tuti​:wink::+1::grinning: Köszi szépen

4 kedvelés

Gratulálok Nektek Szabolcs :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Jó egészséget kívánok az egész családnak! :heart::heart_eyes:

5 kedvelés

Köszönöm szépen :wink::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Szabolcs_Barna neki még nem a nagy haj miatt ég,de majd megéri,hogy égjen a gyomor miatta​:wink:

Kirababa 2 naposan​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

De meg kell hagyni jó kis témát dobtam fel :slightly_smiling_face::wink::+1:jó sok a :heart: de ennek nagyon örülök és,hogy veletek oszthatom meg :wink::slightly_smiling_face:meg kell hagyni ez a legjobb közösség ami van.Már a face sem érdekel engem azóta amióta itt vagyok veletek és nagyon köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat​:heart::wink:

9 kedvelés

Én is így vagyok vele​:heart:De néha,ha van pár percem,még rá kell fanyalodjak a fészre,mert van,hogy nincs itt senki rajtam kívül :cry::joy:
Olyan kis irígy vagyok!Olyan fantasztikus 9 hónap vár rátok​:heart:Annyira jó lesz!A “rossz” is jó lesz!Mikor gömbölyödik…mikor mocorog és már látod is!Mikor a pl.távirányítót ráteszitek a picijára,hogy a kis pocaklakó vajon le tudja-e lökni…:heart::smiling_face_with_three_hearts:Jó lenne,ha minden érdekes részletről majd tájékoztatnál minket​:slightly_smiling_face:A “mi gyerekünk”?:joy::heart:Volt már itt Vaperina baba?

5 kedvelés

írok mindenképp ha lesz valami tájékoztatni foglak titeket biztosan​:wink::grinning::slightly_smiling_face:majd itt osztom ha lesz valami új témát nem akarok indítani majd ide jönnek a fejlemények és a képek is ha lesz persze.:heart:

3 kedvelés

Tényleg klassz, de én 2 gyerek után már nincs az a pénz, hogy még egyszer újrakezdjem az egészet. :sweat_smile: :rofl:

5 kedvelés

köszi köszi :+1::wink::grinning:

3 kedvelés

Hogy te?:joy:Én a terhességről beszéltem​:joy::heart:

1 kedvelés

Ja, mert azt csak egy ember szenvedi el, mi? :rofl: Mondjuk voltak jó részei is, de azok korhatárosak. :sweat_smile:

6 kedvelés

Na lehet rakni a kocsiba nejlon zacskót mert vagy 2 3 napja rá jön az asszonyra a hányás abba lehet hányni is.Fel kell itt készüljek mindenre​:grinning::wink:

4 kedvelés

Hát igen, vannak a terhességnek szép oldalai is :rofl:

Jobbulást a Szabolcsnének :+1:

2 kedvelés

2 napja vettünk egy olyan tesztet ami kiírja,hogy kb hány hetes a dm vettük hátha kell még valakinek​:grinning::wink:olyan 7 vagy 8 hetes lehet az asszony hétfőn már megyünk az orvoshoz is először meg látjuk mit mondanak majd.:slightly_smiling_face:

8 kedvelés