#teljesenszűzatemában #mindensegitsegjoljon

Szia. Egyetértek mindenben az előttem szólókkal. Nem tudom, a porlasztók az általad rendelt készülékhez mennyibe kerülnek? Bár a fiam is elvan a porlasztós szettjével már évek óta, nem is akar mást, igaz, nem volt erős dohányos, keveset szív, őneki dl szettje van, ami megint más téma, mint a mienk, de a nikotint néha tőlem viszi (rájár :slight_smile: ). Apropó a nikotinról nem esett szó eddig, pedig miatta szédültem be újra, meg újra a trafikba dohányért. Balga ésszel azt gondoltam, már a kezdetekkor, hogy el leszek anélkül, mert az úgyis csak csíp, rontja az ízeket, de a függőségért is az felel mégis. De az új szabályokat még én sem értem, lehet, hogy nem is fogom. El kellene kezdeni csökkenteni az adagot minél előbb. Álítólag ezután csak a trafikokban szabadna venni, és csak 10 mg -ost, 20 mg/ml töményégben. Miközben készre kevert levesek voltak, vannak -e még? 18 mg/ml nikotinosak, és 21 mg/ml niksósak. Na a 20 -asból otthon max. 3-asat (esetleg 6-ost?) keverhetsz , és a számlás is megbonyolodik. Azokról a websopokról meg ahol még árulnak nikotinos alapleveket, nem szabad írni, mert lebuktatom őket. Szóval ki kellene tapasztalni, honnan indulj, és azután fokozatosan csökkenteni az adagot. Aromák terén is van rengeteg féle, az azokat kínáló shopok kínálata is változó. Egy idő után találsz olyat, amit be mersz vállalni egész napra, és a környezeted se mondja, na ez büdös, kb. akkor leragadsz valamelyik fajtánál, és az ahhoz hasonlóakat próbálgatod. Na meg az is számít, hogy pénz dolgában hogy állsz, az ár/érték arányban kompromisszumokat kell - e kötni mind a készülékek, mind a folyadékok, és azok összetevőinek vonatkozásában.

6 kedvelés