#teljesenszűzatemában #mindensegitsegjoljon

Szia!

Üdvözlünk szerény hajlékunkban :smiley:

Én most egy felszólalásban biztosan nem mondok el mindent, mert annyi hely nincs a világon, hogy mindent belevegyek :sweat_smile:
Nagyon szerteágazó ez az egész téma, hogy mit mivel hogyan és mindenki másra esküszik. A vége úgy is az lesz, hogy magadnak kell kitapasztalni, hogy neked mi a jó, mi pedig majd asszisztálunk a dologhoz.

Az akkor kiderült, hogy MTL-ben gondolkodsz. Nekem ugyan nem volt ilyen készülékem meg tankom, de első ránézésre próbálgatni szerintem jó lesz. Ha bejön a dolog, akkor előbb utóbb majd be fogsz ruházni cserélhető akkusra, a porlasztós tankot lecseréled építhetőre, amivel majd egy tök új világ fog kinyílni.

Az érlelés úgy zajlik, hogy összekevered, ami kell bele, felrázod és vársz. Ha eleget vártál akkor kész :sweat_smile:
Majd lesz aki megmondja, hogy szellőztesd meg ilyesmi, de ha nem teszed, akkor is meg fog érni. Én annyit szoktam, hogy minden nap1-2-szer alaposan felrázom.

Aromából azt érdemes venni, ami ízlik. Lesz majd jópár, amit ki fogsz dobni mert tré. Az aroma kérdés egy külön utazás. Mindegy, hogy sima aroma vagy SnV. Az SnV-nek az lenne a lényege, hogy felöntöd alaplével, összerázod és kész, magyarán nem kell érlelni. Nagyjából működik, de a tapasztalat azt mutatja, hogy nekik is kell érés, néhány nap után másmilyen lesz.

Ha kérdéseid vannak itt is felteheted, de javaslom a keresőmezőt, azzal sokmindenre választ kaphatsz, nagyon sokmindenről esett már szó ezen a fórumon :wink:

Ja, és a türelem jól fog jönni :smiley:

17 kedvelés