Tekerősegédek, tekeréshez szükséges kellékek

ennyi pl szerintem elég is a tekeréshez szerszámok terén én ezeket használom eddig nem nagyon kell ide oly sok minden.


ja meg persze a megfelelő huzal is​:wink::grinning::slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Valószínű gagyit fogtam ki :confused: ami nekem volt ott az egész 1 részből állt és közepén pattant el mindkettő. Az újabbaknál már biztos orvosolták ezt. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

@Fektetett Mint látod lehetőség és variáció mindenben van, csak ha nem szükséges effektíve sok pénzt adni akkor ettől kíméld magad. :sweat_smile: Tudom-tudom smucig vagyok xD

4 kedvelés

Hát ja :rofl: De ez a szép ebben, fillérekből is meg lehet oldani, na meg drágán is, mint én. :rofl: Én úgy voltam vele, ha már csináljuk, akkor legyenek csilivili eszközök, azért nem egy ökör ára.

7 kedvelés

vágom akkor gyenge volt ott nagyon azért pattanhatott el.Persze lehet azért a minőség is számít már ezeknél az ollóknál nem mindegy már az sem szerintem milyen anyagból vannak össze rakva.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Az olló soha nincsen a helyén, mert a gyerekek szétpakolják, a fúrószár koszos, körömvágó csípeszem van, de na, azzal vágom a körmöm, csípesze meg csak a feleségemnek van, lecsap ha mindig elveszem. Szóval…ez van. Én mondjuk nem szettet vettem, segéd 4k, csípesz, fogó, olló 1.xk, szóval még egy tízes sem volt.

7 kedvelés

Én megvédem a mini tab -ot :slight_smile: :laughing: :heart_eyes:
Imádom, megfelelő a magassága, nem félek hogy eldől (mert amikor a modon építettem egy párszor borult minden).
Az ellenállást nem teljesen pontosan mutatja szerintem, olyan 1-2% eltérés lehet talán.

Kezdő építőknek mint amilyen én is vagyok remek egy választás lehet.

9 kedvelés


Pont most építettem meg az Arest, ennyi kellett hozzá.Persze nekem is van mindenféle eszközöm hozzá,de ez az “utazó” készlet. Az olló egynlőre nagyon bevált, a körömcsipeszt is direkt erre vettem, mert kicsi és mert abba a műanyag tartóbizbaszba pattan a levágott drót,nem mindenfelé.

12 kedvelés

Nem kell megvédeni, mert senki sem bántja. :beers:

Ez a szép, ahány ember annyi megoldás. :+1:

7 kedvelés

Köszi mindenkinek, így jobban átgondolva tényleg majdnem mindenem van már most is itthon. Ares2höz járt szerintem egész komoly kis tekerősegéd, a többi: olló, csipesz egyebek meg volt. Érdemes volt ülni rajta pár napot mert így van +10ezrem a következő készülékbe. Mert “sajnos” ez ilyen…úgy kezdtem neki most, hogy na jó de mostmár tényleg csak egy készülék és kész.(a harmadik mod vásárláson agyalok, mert így egy tank mindig pihen​:smiley:)

8 kedvelés