Ragnar Mesh ég mint a nádtető

Sziasztok
5 napig patikán üzemelt,se égett íz, se dry hit se semmi aztán jött a kellemetlen utóíz. Megnéztem, így néz ki. Vattázás probléma vagy a levestől ég így be? Drip Hack Acid drop volr végig benne.


6 kedvelés

Első ránézésre leves okozza. Viszont a vattázás sem a leg profibb. A mesh nagyon kényes a vattázásra.

7 kedvelés

Ugyan mesh kazánom (eddig még!!!) sosem volt, de kokszot már én is gyártottam eleget. Szerintem ez az elszíneződés leginkább leves függő, de vigasztalás képpen az a tapasztalat, hogy egyes ízek felütései ilyenkor a legmarkánsabbak. :roll_eyes::yum::innocent:

7 kedvelés

Mentségemre szóljon hogy most próbálgatom a mesht, grincs vape mesh építésér próbáltam itt reprodukálni​:grin:

6 kedvelés

A jobb oldalon a vatta rövidebb… a kép alapján. Látható is a mesh lapon, hogy a jobb oldala nem égett meg annyira. Ez azért van, mert a jobb oldalon több liquidet tudott szállítani a vatta. A bal oldalon túl magas a vatta válla. Nem kötözködni akarok, csak próbálok segíteni, hogy jobb legyen. Jópár mesh építés után, (sok szopás után, anyázás, és minden után) nekem az vállt be, hogy a vatta vállait kb 45°-ba le szoktam vágni. Valahogy így:

6 kedvelés

A Drip hack szereti a vattát kormolni :grin::crazy_face::joy:

7 kedvelés

Amúgy 5 nap nem is rossz, egy kokszolós lötyi képes 1 nap alatt hazavágni a cuccot. Nekem Sqounk kazánjaim vannak, DL használatban, főként gyümis lötyikkel. Nagyjából 2 hetet bír a vatta, akkor kezd úgymond zsírosodni, vagy nem is tudom pontosan megnevezni, de láthatóan semmi égés nincs rajt. Csak annyi a gondja, hogy nem szívja magába a liquidet. Ilyenkor vatta ki, mesh leéget, úgy hogy izzít aztán egy pohár vízbe beledug. A hirtelen hőmérséklet változásra a mesh le rúgja magáról a kokszot, és nem diffundálodik be a felületébe, mint sima leégetésnél. Ezt 2-3 alkalommal ismétlem és mehet a vatta.

5 kedvelés

Ha szépen levágod akkor még dagad egy picit . Ellenben sokáig bírja egy mash-ter :rofl:. De szerintem is a leves az oka . Mash alá a vattát nem kell sajnálni illetve nem behúzni inkább ráhajtani a lapot . Feszüljön mint az ugró deszka . :sweat_smile:

11 kedvelés

Basszus pont ezért vettem ilyet mert nagy kiszerelés (250ml) gondoltam ez végre nem kokszol:( De akkor keresnem kell olyat ami nem kokszol így. Ha van ajánlás nagyon hűsítős gyümölcsös aromából azt megköszönöm :smiley:

4 kedvelés

Egy jó tanács: csak akkor vegyél ilyen nagy kiszerelèst, ha már ismered az aromát. Az A&L aromákat bátran ajánlom, finomak és jól hűsîtenek, fele annyira sem kokszolnak.

5 kedvelés

A&Lből vagy 4-5 fajtát már próbáltam nekem nem jöttek be. Szellem íz jött elég gyorsan bármit használtam

4 kedvelés

Juice Sauz Drifter Bar longfill-ek esetleg?

1 kedvelés

Jó olvasni, hogy nem vagyok egyedül az A&L ízekkel​:smile:

2 kedvelés

Nekem a Fruizee iszonyat hűs volt, nézz rá, ha gondolod, calumette árulja. Van teszt is róla a Górcső alkategóriában.

2 kedvelés