Tekerés segítség

Nem ismerem a kazánt,de 24ga kanthal A1 hármas magon 5 karika kb 0.4-0.5ohm
azzal már eléred a hőn áhított 30-40 wattot singlben.

1 kedvelés

Itt jól tudsz kalkulálni: https://www.steam-engine.org/wirewiz, a coil wrapping fülre kattintva pedig megkapod a megközelítőleges teljesítmény igényt is.

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Nagyon rendesek vagytok

30-40 watt kb annak elég amit linkeltem. Vagy nézel sima Fused claptont spulniban. Az is kell legyen a liquid cityn.

2 kedvelés

En meg mindig el vagyok veszve a dani micronal Tc modban. Vagy en vagyok nagyon hulye vagy en vagyok nagyon hulye. :grinning::grinning::grinning: Meg mindig nem ertem ezt a tempcal reszt. Ra nyomok van egy ini, kifeheredik ra nyomok kijelzo sotet. Vissza lepek a menuben ugyan az, ha nyomok egyet arreb van a confirm. Ra nyomok varok megint sotet. Megint vissza. Es akkor ott van meg egy process menu is. A hasznalati azt irja ini ranyom. Confirm es var amig a processra ugrik. Nekem magatol nem ugrik ez sehova. Max a kukaba. :grinning::grinning::grinning:

Szerintem először némi tudást kéne felhalmozni utána lehet ilyen alacsony ellenálláson mozogni.Kezdöket semmiképp nem bátorítanék.

1 kedvelés

Ahogy János írta nekem ez egy finom mod,mint egy műszer.
Nem szabad kapkodni vele,ki kell ismerni​:smiling_face:igaz én nem Tc-zek vele mert eddig nem éreztem késztetést rá,pedig állítólag a legjobb :smiling_face::wink:

2 kedvelés

Sokáig én sem akartam a tc-vel szórakozni, aztán egyszer kipróbáltam és beleragadtam. Csak a Zeusba szoktam kanthalt rakni, néha, amikor lusta vagyok.

Na akkor valaki el tudja lepesrol lepesre magyarazni a tempcal reszt?