Tekerés mtl

Sziasztok valaki be tudná nekem linkelni hogy melyik ciolt vegyem a liquidcity oldaláról nem tudom így elsőnek melyik lenne a legjobb Ares2 MTL tankhoz? 0.8-1.0 Ohmos tekerést szeretnék :star_struck::v::blush: Köszönöm

6 kedvelés

Én ezt használom erre a célra:

5-6 tekerés az pont az, amit szeretnél.

6 kedvelés

Szia ától függ mire kell :slight_smile: Ha izzék re mész akkor egyértelműen

én ezt használom de ha jól tudom te azért kezdő vagy ,szóval szerintem neked

Ízek terén ni 80 jöhet szóba de ha kezdő vagy akkor jobb valami 28 ga

Ami most pont nincs.
Aztán még ott van a jó öreg kanthal a1 huzal
Ezeknek nincs olyan jó ízük de könnyen formázni őket és nagyon ellenállok. De az elején van egy kevés fémes íze amit én utálok .
ebből is a 28 as amivel könnyen dolgozol. Bár én a 28 ga vastagnak találom mtl re . Szerintem neked igy első körben valami 30 asat kéne választani .https://theliquidcity.com/superfine-mtl-clapton-wire-kanthal-a1-30ga38ga ezt sokan szeretik

5 kedvelés

A 30+38GA nem lesz jó neki, mert túl nagy lesz az ellenállás.

4 kedvelés

0.8-1.0 Ohmos tekerést szeretnék :star_struck::v::blush:
Igen igazad van :slight_smile: bocs akkor marad a 32 bocsi

3 kedvelés

Én egyébként használom mindkettőt, meg is kellett néznem, hogy melyik lesz a neki való :slight_smile:

7 kedvelés

Én is úgyszintén :smiley:

3 kedvelés

Nálam most 28 GA Kanthal A1, és 316SS huzal van használatban. Szerintnem az SS jobb ízben.
Amúgy pont most gondolkoztam én is Calpton kipróbálásban, szóval köszi az infót :slight_smile:

3 kedvelés

Hézagosan, vagy egyben tekered meg?

3 kedvelés

Sziasztok. Az MTL clapton túl vastag lesz szerintem az Ares 2-be, nem hűl rendesen. Én sima szálhuzalt javaslok, abból is 28 vagy 30ga-sat. :slight_smile:

3 kedvelés

DL ben ha nagy tankot használom (hellvape fat rabbit) ott olyan nagy a levegő hogy hézagosan . Mtl ben nem használok hézagos tekerését.

4 kedvelés

Szálhuzalt én mindig hézagosan tekerem Ares 2 ben, de úgy hogy amennyire lehet összenyomom, hogy passzoljon az AFC hez.
Calptonnal még nem dolgoztam, így nem tudom 5-6-7 magon milyen vastag lenne, de lehet hogy rendelek majd kipróbálásra

2 kedvelés

Calptonnal nagyon vastag lenne ahogy Kinga is írta. Igazából hogy passzoljon az afc héz nemtudom nekem ilyen 6 -7tekeréssel mindig lefedte pont , Az nem lehet hogy te túl húzod huzalból az afc ét ? Ha nagyobb mint az afc az sem jó :frowning:

2 kedvelés

28 GA SS/Kanthal huzallal dolgozom általában. Kanthal 4-5 menet, az SS 6-7
Hézagosan megtekerem. Általában pontosan illeszkedik az Ares 2 levegőgyűrű fölé

4 kedvelés

Köszönöm a sok választ, de azért kértem volna a linket mert ugye 28 ga az nincs jelenleg a liquidcity oldalán és így nem tudok ezek közül dönteni :grin::v::v:

5 kedvelés

Én még mindig tök bátran ajánlom neked, amit az elején :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm az lesz akkor a választásom :blush::blush::blush:

3 kedvelés

De aztán nem engem szapulni :rofl:

4 kedvelés

Pont jó lesz aza huzal :slight_smile:

5 kedvelés