Tehát Czeglédi Zoltán kérésére, hogy nehogy már csak nekem legyen itt egy szettem jöhet a cunami új szett kerestetik jeligére

Én megkockáztatnám őt,igaz 21700, de hibátlanul teszi a dolgát :blush:

3 kedvelés

Mit veszünk, mit veszünk?

Valaki probalta mar a la tabaccheria 4pod aromakat, longfileket?

1 kedvelés

Szerintem mi semmit,csak megpróbáljuk más pénzét elkölteni :sweat_smile:

ez már csak használtban van…

1 kedvelés

Ő, izé, mennyi pénzed van? :grin:

1 kedvelés

Igen, extreme 4pod black cavendish-em van tőlük.
Sok viszonyítási alapom sajnos nincs mert nem olyan rég vapelek+ inkább édesebb gyümivel vagy desszerttel kevert dohányaim vannak.
Édesebb mint vártam, de kesernyés és füstös is, az elején eléggé égett cipőtalp gumi íze volt dehát így jár aki nem vár legalább 4 hetet a kivonatossal :sweat_smile:
Nekem arra van hogy egy lágyabb füstös kesernyés aromát adjak vele a gyenge ízű szintetikus dohányoknak.
Az íze elég erős, 10% keverem más ízekhez és így is rendesen kiérzem belőlük, de én sosem bírtam magában elszívni a hamutál aromákat szóval más simán rávágná hogy ez nem keserű.

Több nap használat után sem nyírta ki a porlasztót szóval tényleg működik podban.

3 kedvelés

Tudom Ciki, de a külcsíntől nem tudok eltekinteni még ha jó is, mert egy idő után tuti eladnám :rofl: Miért van az, hogy ami jó azt csak pasiknak gyártják vagy akkora az én kezemben, mint egy féltégla :thinking:?.

Ott van @Peva71 modja, annál kisebbet és jobbat nem kapsz. :smile:

De az előbb írta hogy mégse eladó, nem? :sweat_smile:

most melyikre gondolsz kezdem elveszíteni a fonalat :slight_smile:

3 kedvelés

igen én is csak arra emlékszem, de lehet lemaradtam valamiről :hugs:

Sztem erre gondolt
https://vaperina.cc/t/visszavont-dicodes-pipeline-pro-s-silver/20970/23

Azt írtam, hogy ha valakinek pont az enyém kell… Bármi megtörténhet​:joy:

1 kedvelés

image

Pipeline (dicodes dani) micro

1 kedvelés

Erre lennek kivancsi. Mtl- ben dohanyos liquideket szivok, de ezek szinte mind kokszolnak. Azt olvastam a 4pod aromakrol es longfillekrol, hogy volt aki 20 ml el szivott es ugyan olyan feher maradt a vatta es tiszta a tekeres. Nem tudom mennyire lehet igaz.

1 kedvelés

Gyonyor. Nagyon szep.

Most adtam el…mert kicsi volt. :grin:

4 kedvelés

15 ml biztos elment már de én keverem szintetikussal. Egyenlőre jó a pori, de azt nem látom hogy fehér-e belül :sweat_smile:

Nagyon szép, meg az ára is jó, de még nem értem meg erre a tételre :hugs: