TC vagy VW és flakon vásárlás

Favorit​:+1: ezek a soft üvegek száműztek minden merev Gorillát​:+1: és bírják a gyűrődést, könnyen moshatóak.

1 kedvelés

Le kell nyomni az Ursát, na … :grin:

1 kedvelés

Megszólalt a lelkiismeret??

Ugyan, nekem az nincs. :grin:

Különben is, én itt áldozat vagyok!

1 kedvelés

Nem sok csalódott új D-gazdi lesz azért szerintem. Azért az már örök élet+1nap kis túlzással, és egyedül kv-t nem főz, de azon kívül mindenre is.
Még tiszta szerencse, hogy a forma nekem nem annyira a gyengém, sokba kerülne​:grin:
Bár itt azért elgyengülnék, bármilyen ronda is​:face_with_spiral_eyes:

8 kedvelés

A nyitására van valami bevált technikátok? Én ezt az egyetlen hátrányát tudom neki. Mondjuk mindig van valamilyen fogó a közelben :grin:

Mocorgatom és kijátszom a dugót, nem vész. Vagy ez régi szoc vajkenő késsel alányúlni (csak ez a jó! :rofl:)

Próbálom púposra tölteni, úgy ritkábban kell nyitni :point_up_2:
Valójában a megoldás a nagyobb flakon!

1 kedvelés

Igen a kinézete nekem se a gyengém, viszont előbb-utóbb rájön az ember, hogyha szintet akar lépni az átlagos kínai cuccok után, akkor kb ez a legolcsóbb lépcsőfok, és mindent is tud, amit a 300-500-1000 euros módok, csak megfizethető.

2 kedvelés

Beérem a 2 DNA-val, elég, boldog és elégedett ember vagyok​:grin:. Most futkosósnak itt az SxMini( köszi @Kecskei.Gabesz ), nem érzem a kényszert. A Series-B mondjuk szemrángatózást okozott a napokban, de csak 18650… pffff megúsztam(?)- az azért gyönyörű

1 kedvelés

Igen a series b nekem is a zsánerem, de aztán kiderült, hogy real life nem vagyunk barátok. De minőségben a dani még onnan is elég nagy ugrás, végigjártam amit kellett, sok jó cucc van 30-50k között, nincs azzal baj, csak ez tényleg más dimenzió volt nekem. Egy baja van, hogy unalmasan néz ki és fém, szóval azért kedves dani tulajok, nem kell elbízni magatokat. :rofl:

A dovpok is elég jók, ambition modsok is, bár ott már az elektronika elvérzik, a yihit nem próbáltam, mert nekem nagy és nehéz.

De ha elégedett vagy…majd elmúlik. :rofl:

1 kedvelés

Ez így van!:grin::grin:

Odim mini dna nekem egy alom volt.

1 kedvelés

Nem fért el a kezemben. :rofl:

Az, hogy Ni80 -al nem fog menni a TC, csak egyedül nekem tűnt fel? Kanthallal sem. Csakis SS, vagy Ni200, vagy titán, ezek TC-z hetők.

1 kedvelés

Egy pont oda.

1 kedvelés

Ni80-al mèg nem próbáltam.SS 316l azzal biztosan jó.

Nem is azzal tervezi a poszt írója, hanem SS t venne hozzá

4 kedvelés

Valószínű vele együtt vonulunk a Valhallába, a nemzeti adó és vámhivatalnak köszönhetően az egyetlen mod ami igazán hozzám nőtt. Na jó azért szeretem is :grin:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
Igen, azt tudom, Ni80-nál nem változik kellő mértékben az ellenállás a hőmérsékletváltozás hatására, így nincs mit mérni. Ha jól tudom ez az oka.
A Danit nem a TC miatt, hanem a minőség miatt venném. TC kipróbálása egyelőre csak tervben van.

Huzallal kapcsolatban lenne még egy kérdésem.
Anno megspóroltam a tesztelgetést, VW módban használtam SS-t, és Ni80 huzalt, de hosszabb ideig csak Ni80-at használtam.
Szerintetek milyen huzalokat lenne érdemes kipróbálnom?
Vegyek 1-1 tekercs 28GA huzalt néhány különböző fajtából?
Ni80, SS316L, Kanthal, NiFe30 és próbáljam ki őket, hogy melyik jön be jobban?
Jánosnál láttam, hogy NiFe30 huzalt használ, sokan meg vannak elégedve a kanthallal is.
Ami még érdekes lenne, hogy melyik anyagnak kevésbé káros a porlasztása, gondolom ebben nagy különbség nincs.