TC üzemmód

nee :smiley: kitudnátok fejteni ha időtök engedi? :confused:

1 kedvelés

A mesh eleve egy nagy gőzt előállító cucc, ami alacsony ellenállással és magas wattal párosul, szóval sok a gőz. Ráadásul az oni egy citrusos-hűsítős aroma, ami megintcsak ingerelheti a torkot, tüdőt.

4 kedvelés

Mióta vapelsz?
Mert pl nekem az első 3-4 hét köhögős volt.
Most már nem okoz semmi problémát.
De lehet tényleg a pg többletes liquid (50/50 alapba az aroma (ami pg-ben van oldva) simán elbillenti pg többletbe). Okozhatja a nikotin is, ha van benne.

Egyébként mostanság én is az Oni Green-re függtem rá.
Nálam ez a liquid most 8.2%, 3.8mg/ml nik, 56vg/44pg (mindent számolva), 0.18 ohm-os NexM Clapton S meshlap egy Dead Rabbit M tankban, max levegő, 45W.

Nyilván ahány ember annyi reakció. Próbálj meg más aromát, 70vg/30pg alapot, esetleg csökkentsd a teljesítményt, slukkok hosszát.

Vagy tényleg ha nemrég kezdted, adj időt a szervezetednek amíg megszokja.

4 kedvelés

Szia . Hát 2 éve sztem, de ez modom 1 éve van meg kb. és sokáig eredeti tankal használtam. Azt észrevettem amugy, hogy más likvidtöl, nem nagyon köhögök sztem. De ez favorit :smiley: Okozhatja ha esetleg keveréskor több aroma ment bele mint 8 % ? kivételesen nem méregettem mert már alaplé végét járta ,szóval csak összeöntöttem. Vagy esetleg tul sokat szivom ? Tudok bent melohelyen vapelni, ki sem kell mennem :smiley: szóval elég sokat gözölök. Köszi a tippeket ! Próbálkozo kamjd !

2 kedvelés

Nem tudtam hogy citrusos izek jobban ingerelhetik torkot. Köszönöm válaszod !! :slight_smile:

2 kedvelés

Oh hát akkor már messze nem a hozzászokási fázis van :sweat_smile:
Elképzelhető hogy erősebbre keverve fullaszt, a hűsítőt se aprózták el benne. Nekem még csak egy adag (100ml) fogyott el belőle, azt meg ugye 8.2%-ra kevertem, így nem tudom milyen töményebben. Így is néha odab.szott a hűsítő :sweat_smile:
Esetleg hígítsd, vg többletes alappal, vagy kis natúr vg-vel.
Talán meglesz a probléma forrása.

2 kedvelés

Most rendeltem telejsen uj izeket más márkát :smiley: kiváncsi leszek :smiley: köszi amuyg a válaszod ! :smiley:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.