TC tekerések

Sziasztok!

Nézzétek el nekem, hogy ha olyan kérdést teszek fel, ami már évekkel korábban valaki leírt.

Még mindig nem igazodok ki az oldal rendszerébe és nem biztos, hogy megtalálom kérdéseimre a választ. Egyszerűbb, ha megkérdezem, hátha még szűz területre tévedek…

Tekerések. Ti a széthúzottat favorizáljátok. Videókon meg a tömör, izzítással katonás sorrendbe kényszerített karikákat ajánlják. Látható némi kapargatást követően szépen kialakul a klasszikus középről induló izzítás.

Ezt TC-be a Ni-Fe miért nem? A tiltó listán csak a tiszta Titan van. Észre vettem, hogy egy új tekerést követően 20 -25 tűz után áll be a TC. coil. Kapargatással lerövidíthető?

3 kedvelés

elmondtam már neked de nem figyeltél ezek szerint…(vagy más) NiFe huzalt nem izzítunk.Mindegy ,hogy szét húzva vagy összenyomva csinálod a tekerést.

6 kedvelés

Mint a TC műfaj képviselőjét iszom és megfogadom tanácsaidat a vázolt tapasztalat ebből alakult ki.
Érdekelne nálam miért csak 25 izzítást követően áll be a rendszer, addig minden fura adatokat közöl a mod pl. -6fok, 4,5 wat, 125 power boost és be van kalibrálva a 20fok kétszer is …. Nem állítok el semmit 20 pöff után minden rendben.

3 kedvelés

Mert nem jól használod…valamit nem úgy csinálsz ahogy mondtam. :no_good_man:

4 kedvelés

szárazon is izzitasz?

1 kedvelés

Szicsasz kharsho :grin:

3 kedvelés

Nem. Megtekerem 5tek 2,5 mag eddig kissé széthúzott vatta áztatva, akkor egy kicsi izzítás, hogy lássam a kontakt jólett 20 fok beállít és jönnek a fenti furcsa adatok…

1 kedvelés

mert száraz a vatta …a vattának is kell idő még fel issza a levest…ne rakd össze hanem öntözd és izzits

4 kedvelés

Így történik. Ezért gondoltam, hogy 25 izzítást követően alakul ki a tekerés homogén izzítása összeszerelt folyadékkal feltöltött kazánba.

1 kedvelés

mert korán össze rakod az rtát és a vattád meg marha tömör a tekerésben.A mod csak teszi a dolgát azzal nincs baj.

1 kedvelés

Lazább vatta jól átitatva?

1 kedvelés

Hova sietsz?

4 kedvelés

Maradhat ílyen tömör is de akkor időt kell adni a vattának öntözni kell…

2 kedvelés

Nem gyanakodtam én sem vattára mert 25 pöff után sokáig nagyszerüen müködik. Majd jobban áztatok.

1 kedvelés

nagyon lazára venni se lehet mert kifolyik a leves…nem kell kapkodni csak szertartásosan és jó lesz.(vagy nem) :grin:

2 kedvelés

Igen megtapasztaltam szerintem megtaláltam a helyes arányt.
Más. Szeretnék venni egy tartalék más ízekkel tölthető RTA kazánt. Dohány és gyüminek, szeretem a változatosságot, amit megszoktam a podoknál. Jelenleg mit tartasz a legjobbnak, mit ajánlsz?

1 kedvelés

ezt:

ezt:
https://www.vapstor.fr/en/atomiseurs/3139-rubik-v2-rta-by-mc2.html

6 kedvelés

Megsasolom, ráolvasok köszi.

3 kedvelés

Egy új témát :wink: és ne felejtsd megjelölni itt a megoldást. :white_check_mark:

5 kedvelés

Én most eddig csak figyeltem :smiling_face:
De !
Van kettő egész jónak mondható eredeti rta-d,kettő nagyon jó modod.
Ha ezeket megtudod jól tekerni vattázni,hova tovább 3 hónap után ? :thinking:

6 kedvelés