TC: dicodes resistance wire NiFe30 + Kayfun Lite

Sziasztok, rendelkezik valaki a fenti kombóval? Próbálom beizzítani a TC módot, de nagyon nem sikerül :slight_smile:

2 kedvelés

Tessék:
https://vaperina.cc/uploads/short-url/9LGQfTZHkf1ItU9xh6Fayyukirr.pdf
A mod nem tudom mi de a dicodes akkor itt a kezelési utasítás ha nem dicodes akkor a tc:320…erre állítsd a modod…

6 kedvelés

Szia,

A mod dani v3 extreme. A csatolt beállításokat megcsináltam és az a problémám, hogy nyomok neki mondjuk 15W-ot és 235 C fok maximumot állítok, kb 1mp után eléri ezt a hőmérsékletet és már tolja is le a Wattot 6-7 körülire…

3 kedvelés

Szia:
Akkor jól működik ez a dolga…a hőfok kicsit magas 215C fölé nem nagyon megyünk mert a vatta nem bírja…több leves kéne és nem száradna olyan hamar ki a vatta…

4 kedvelés

Köszi a segítséget! Megnéztem, tényleg alig van liquid a wattában, ezt hogyan tudom orvosolni? Vagy mit csinálok rosszul? :slight_smile: A tank félig van…

3 kedvelés

Kevesebb vatta kell bele ez egy hosszú kisérletezés addig amig be nem áll a kezed a mennyiségre.Egy párszor elfogja magát pisilni…:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm, nagyon rendes vagy, hogy segítettél! Próbálkozom a tanácsaiddal!

3 kedvelés

Nagyon szívesen…ha elakadsz…folytatjuk​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia, levettem a felére a cottont, de továbbra sem ok a cucc Felrakom 15 wattra és amint tüzelek azonnal eléri a 215 celsiust és levált 2-6wattra. Gyk. alig jön füst. :frowning:

Szia!Nincs jól be kalibrálva a mod a vezetékhez…

3 kedvelés

Értem de azon kívül hogy kalibrálom szobahőmérsékleten mást nem tudok csinálni. Ezt meg is tettem!

érdemes egy kicsit csalni…kalibrálod izzitod beleszívsz újra kalibrálod egy kicsit melegebb lesz a tekerés de nekem be vált… Ja és eredeti a huzal?

Igen a huzal eredeti! Lassan oda jutok a TC vel nincs értelme kínlódni. A nife30 coilt meg szoktad pulzálni?

Van értelme…igen megszoktam közben locsolom levesel…

Hány watton érdemes pulzálni? Nyomod rá folyamatosan a liquidet hűtésként? :slight_smile: Jó ötletnek tűnik!

Max 10w​:slightly_smiling_face: benne van a vatta az se gond

Meg van a probléma a coil hurkok túl közel voltak egymáshoz és itt minél “spaced” annál jobb a megoldás. :slight_smile:

2 kedvelés

Ettől függetlenül nekem ízre annyira nem adja, kayfun lite-ba nem biztos, hogy a nife30 a legjobb megoldás.

2 kedvelés

Szerintem kanthal a legjobb :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ugyanezt gondoltam én is, ezért rendeltem sima kanthalt, ma meg is tekertem, elsőre szuper lett. Ezzel a resisthermel TCR-el meg már hetek óta kínlódok. Lehet ha majd profibb leszek, kínlódok vele, de lehet hogy megy a kukába. :slight_smile:

Köszi a segítséget!

3 kedvelés