NiFe 30 brutál Th

Sziasztok! Lehet szégyen de a párhónapos vaper pályafutásom alatt még nem használtam NiFe 30-at.Most vettem 0.32mm-est és egy 0.4mm-est.Elkészítetem a szokásos tekerésem a szokásos tankomba 3as nic 10w az egyik modon Tc-be a másikon watt modba.Hát régen tapasztaltam ennyire brutál torok hatást kb akkor amikor 18-ast szívtam és a 36-os alapom elfelejtettem lefelezni…Szóval akinek hiányzik a torok hatás annak ajánlom az egyik tankba ezt a huzalt a többibe a szokásost.Ezt én egésznap nem tudom szívni de hátha valakinek kell ez a brutál th.Az ellenállás alacsony igy csak oda figyelve…


13 kedvelés

Akkor jó hogy nem vettem :blush:ki akartam próbálni,de így már nem :grin:

4 kedvelés

Én egy tankot ezzel használok ha kell a th reggel kv-mellé…

3 kedvelés

Beérett a vaníliás dohányom…elnéztem,több nicet tettem bele 8as lett a hármas helyett, így van bőven th​:joy:

5 kedvelés

Háát ott lesz th… :rofl:

3 kedvelés

Van,de kevesebbet is pöfékelek

5 kedvelés

Ez egy nagyon hasznos tapasztalás Jani! Máshol még nem írtak róla eddig! Köszönjük! :blush: Én azt vettem észre, hogy úgy 1 éve, ahogy felbukkant a NiFe huzal úgy azzal a lendülettel el is tűnt a köztudatból. Most már érthető miért. :slightly_smiling_face: Egyébként én a vastartalomra gyanakszom, az miatt lehet nagy a TH. :thinking:

5 kedvelés

Nem tudom miért van de néha jó,hogy van bár elég elszívni belőle 4-5ml és úgy érzem mintha a fülemen is nikotin folyna… :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Üdv!
Honnan vetted? Mert a Vape42-ben horror az ára. Bár az eredeti Dicodes, 10m 4700Ft. Amúgy több mint 1 éve használom és nagyon bevált.

3 kedvelés

Igen tudom ez nem dicodes…tvisapo.it ről vettem.7euro Ja és Zivipf huzal tehát német

5 kedvelés

Köszi. Biztosan jó a cím? Mert nálam azt írja, “A kiszolgáló ne található.” Amúgy, én anno a dobozban található minta huzalokkal kezdtem.

3 kedvelés

Szia!Én is azokkal kezdtem jók a címek a németeknél olcsóbb mint az olaszoknál…állits a böngésződőn mert valoszínü tiltja az olasz oldalt.

2 kedvelés

https://www.tisvapo.it/prodotto/filo-resistivo-zivipf-nife30-26ga-0-40mm/
https://www.tisvapo.it/prodotto/filo-resistivo-zivipf-nife30-28ga-0-32mm/

Tessék Ferenc igazad volt egy ( I) betű kimaradt…Elnézést!!!

7 kedvelés

Mondani is akartam, de kíváncsi voltam mikor veszed észre, pacsi :wave:! :laughing: :joy:

4 kedvelés

Ástam a kertbe nem figyeltem na :grin:

6 kedvelés

Köszönöm. Így már más a leányzó fekvése.

5 kedvelés

Mit a fagyos földet!? :rofl:

3 kedvelés

igen ásóvillával pénzért… :slightly_smiling_face: amúgy sár volt inkább

5 kedvelés

@Janos_Groszeibl ezt újra átolvastam…ennyivel brutálabb ez a huzal? De ha jól látom, erősen alacsony a fajlagos ellenállása.
Azóta is használod? Mit bír a huzal, élettartam, stb? Gyorsan felmelegszik, vagy lassabban? Nehezebb vele bánni?
A hagyományos megszokott tekerések eszerint sacc 0.2 ohmokat adnak ki? Íze?
Ha tényleg ilyen th bajnok, ki kell próbálnom.

(Sajna pont nem rendelek mert nem kell semmi komoly…nincs egy Tisvapo-s fórumtárs, aki bevenne?)

4 kedvelés

Szia igen használom TC-be…0.2-0.5 ohm között gondolom ezért TH-ás.A kezelhetősége csak a vastagságtól függ ezek pont jók.Gyorsan melegszík.Medig bírja nem tudom én minden tankból csak 2 tanknyit használok el utána komplett tekerés csere.

2 kedvelés