Dicodes Dani és a NiFe 30

Sziasztok!
Már négy hónapja, használok egy Dani Micro - t TC-be az ajánlott NiFe 30 huzallal. Nagyon vékony és a lerögzítést követően nem a csavar feje alatt van, inkább beékelődik a gát és a csavarfeje közé. A csavar már ütközik nincs már mit húzni rajta, viszont a huzal rögzítése nem túl meggyőző…
Vaskosabb Zivipf NiFe30 használatakor ( AWG 30 - 32 ) milyen ellenállás értéket célozzak meg?

2 kedvelés

A csavar másik felére is vezesd vissza de akár rá is tekerheted. Barátilag mondom meg kéne látogatnod egy tapasztaltabb vapert Te egy kicsit túlgondolod a dolgokat és a technika is hiányos.Szívesen segítek itt is de van akinek jobb ha látja Te azt hiszem ebbe a csoportba tartozol. Tehát bárki aki úgy gondolja meglátogathat…tekerd körbe a huzalt.

9 kedvelés

AWG 30 vagy 32 az egyre vékonyabb, tudomásom szerint. 29 vagy 28 lesz a vastagabb. Valami paramétert hogy most mit használsz, hanyas mag méret és hány menet, valamint így milyen ellenállás értéket kaptál.

2 kedvelés

nézz rá Zivipf-en…talán kapható lapított keresztmetszetű szalag is abból :thinking:

5 kedvelés

A tapasztaltabb Vaper Te vagy, már régóta tervezem korábbi bíztatásodra, hogy felkereslek, de a munka ami alapja a Higend termékek megvásárlására nagy mértékbe korlátoz. Igen vizuális alkat vagyok és megfogadom tanácsod valahogy felkereslek…

4 kedvelés

Igazad van. Rosszul írtam Awg 26-24…

4 kedvelés

Nekem is kellen pár óra!! Vagy nap! :smile:

6 kedvelés

Akkor gyere.

7 kedvelés

Az analógról áttérve felfedeztem egy új izgalmas világot. Nem biztos, hogy mindet értek, de azt igen, hogy sokkal jobb.

A High-end eszközök választása még hiányos ismeretekkel is nektek és írásaitoknak köszönhető, bízva, hogy ez nem a kapuzárási pánik…

60 ±os ként nincs már annyi időm hátra, hogy a javasolt ranglétrát megmászva megtapasztaljam a kiváló cuccokat, hagyatkozom az írásaitokra és rendelek, majd segítséget kérek…

És mint korábban írtam az életfilozófiámat, mely az időm rövidsége miatt egyre aktuális.

Henry Ford a T modell gyártója írta : „Nem vagyunk olyan gazdagok, hogy megengedhető legyen az a luxus, hogy olcsó termékeket vásároljunk”

8 kedvelés

Felajánlom bárkinek ha eljön ami nekem van a vitrinben kipróbálhatja. Kölcsön nem adom​:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Pipát és asszonyt nem adunk kölcsönbe, ahogy a mondás tartja…

7 kedvelés

Közelebb laknánk egymáshoz, már párszor meglátogattalak volna!! Nagyra értékélem a tanácsaid !! De én is olyan vagyok, ha látom sokkal jobban meg tudom valósítani!! De nagyon jó ez a fórum és hogy vannak hozzád hasonló segítőkész emberek itt!!

7 kedvelés

Itt mindenki…:grin:(üvegtigris)

8 kedvelés

izirájder öcsém izirájder… Most jó volt vagy nem volt jó…

5 kedvelés

Nem igazán tudsz ellenállás értéket ‘megcélozni’. Ha az a NiFe30 a dicodes féle resistherm, akkor még csak-csak tudsz variálni a menetszámokkal, de a zivipf-féle NiFe30 ellenállása ~60%-a a resisthermnek, ott a 26ga is szerintem 0,1Ω körüli értéket fog adni egy mtl tekeréssel.A 24ga pedig valószínűtlenül alacsonyat​:thinking: Pofátlan teljesítményt fog kérni induláskor
Amit én használok 29ga, 2,5mm, 5 menet 0,23Ω-ra szokott sikeredni​:sweat_smile:
Tekerd körbe a csavar feje alatt, tuti megoldás rögzítési gondokra!

9 kedvelés

Egy másik anomália, amit nem látok át. Vennék még egy Danit, de mint férfi létemre érzek a méret nem mindegy.
Különböző chip-ekkel szereltek a Danik (BF60-FL80-DNA60) melyik a jobb?
A chip-hez ragaszkodjak, vagy a számomra megfelelő mérethez?

1 kedvelés

Dna 60 az nem Dicodes az Evolv.
Az Fl80as az egy nagy méretű deszka ezért nagyobb a háza is általában. Tudásra a két dicodes ugyan az.

4 kedvelés

Ezek szerint akár Micro vagy Mini vagy 21700-ast választok ua. chip működteti?

3 kedvelés

Igen ugyan az.

3 kedvelés

Akkor részemről rossz volt az elgondolás, hogy a nagy mértékben különböző menü rendszer a chip eredménye. Többször próbáltam értelmezni az Általad megosztott igaz, hogy ott csőmod menürendszerét nem tudtam beilleszteni a Microm-ra…

2 kedvelés