TC,ami nekem eddig nagyon bevált!

Szia Tamás!

Én egy Hastur Mod-al TC-zem és nekem is jók a tapasztalataim. A pöfékelős láncslukkolás egy-egy kedvenc ízemnél egyfajta pipázás élményt ad számomra és ezek a hosszú szippantások megérnek nekem némi macerát.
Mindannyiunknak biztonságérzést ad az állandóság. Egy megszokott kedvenc tank, aroma, tekerés és az ahhoz választott ugyanolyan teljesítmény és a vele kézenfogva járó ízes fellegek minden alkalommal megismételhetőek. Legalábbis, amíg a tekerésünk tart, mert legyünk őszinték Watt módban is változhatnak a tekerés értékeink a kokszolódás mértékétől…
A TC mode-ban sincs ez másként. Ha megfelelő és állandó körülmények között, szobahőmérsékleten kalibráljuk az eszközünket, elérhető ez a bisztonsági faktor, de fontos a pontos TCR beállítás, kalibráció, maximum teljesítmény megadása.
A Hastur mod is “megtanítható” a kiindulási hőmérséklet értékre, de csak a következő akku cseréig.[1] Mivel kűlső helyszíneken dolgozom, nem mindíg jön össze ugyan úgy a kalibráció, így a manuálisan beállítható értékeknek is kicsit utána kell állítani. Ez a bizonytalanság elriaszthat sokunkat, de bátraké a szerencse, nem igaz?


  1. Tévesen írtam. Akku csere után rákérdez, hogy maradjanak-e az eredetileg beállított értékek. ↩︎

6 kedvelés