Lost Vape Thelema Solo TC mód

Sziasztok,

Adott egy Thelema Solo, ki akarom próbálni TC-re. Valakinek van tapasztalata vele? Mennyire jó a chipset? Van értelme próbálkozni a sima DNA nélküli moddal? Mennyire befolyásolja a működést a kinti hideg levegő, amikor kimegyek?
Egyelőre még nem kezdtem bele, mert nincs itthon csak Ni80 huzalom, de szeretném kipróbálni. (ha esetleg van valaki békéscsabai aki megszánna pár centi SS316l huzallal azt megköszönném, mert csak próbára, nem kellene rendelnem/várnom egy egész tekercset :slight_smile: )
Clapton huzal is mehet bele egyébként vagy csak sima szálhuzal?
Úton van egy Oxva Unibox is, annak esetleg jobb lehet a TC módja?

Bocs a sok kérdésért, de nincs tapasztalatom a Tudástárban szereplő leírásban lévő infókat értem és megnéztem, de ott pl. Nincs szó a huzalokról részletesen.

Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv Sanyi


Szia.nekem ezzel nem ment a tc,csak lehelletnyi gőzt facsart ki magából,bár nem èrtek hozzá…

A Solo egész tűrhető TC-re, budget kategóriában kifejezetten rendben van chip oldalról. Szobahőmérsélkleten rendesen belőve elsőre az ellenállást a hideg nem gond; huzal bármi mehet, ami tc képes

1 kedvelés

Köszönöm az infót. Akkor nem kezdek el DNA-s gépet nézni, :smiley: bár a Hadron Minivel szemezek! :sweat_smile: Te az Aromamizerrel TC-zel?

1 kedvelés

Volt rá példa, mtl-hez is tud értelmezhető tc-t, úgyhogy elég korrekt az alsó polcos modok között. Most épp picit elgurult a gyógyszerem, 2x30/40 Ni80 van benne… Ha megvan az elképzelés hány W környékén akarod használni, akkor hidegen!!! átdobod tc-re, mérsz neki egy ellenállást, és adsz neki egy elgondolt teljesítmény + ~15-20% értéket. Öröm-boldogság​:+1:
A jóleső hőmérsékletet meg megkeresed magadnak​:grin:

2 kedvelés

Nem gurult el semmi, nálam rendszeres vendég a fused clapton, meg a sima is. Azzal adja a legjobb ízeket nekem, na nem mintha szálhuzallal rossz lenne, de claptonnal jobb és mivel abból 5-6 karikánál többet már nem nagyon szereti, nincs baj a 15w feletti teljesítménnyel sem. Amúgy már értem miről beszéltél, hamarosan én is ikres szülő leszek! :sweat_smile: Igaz két petéjű ikreké, de fő a változatosság :smiley:

1 kedvelés