TC,ami nekem eddig nagyon bevált!

Sziasztok!
Pár napos olvasás,információszerzés tapasztaltabb vapertárstól után elhatároztam pár napja ,hogy kipróbálom a TC módot! Az alany egyelőre Lost Vape Thelema Solo! Az esetek többségében gyümölcsös/desszert ízeket használok!
Pár RTA megfordult nálam,de valami egy kicsit mindig hiányzott ízvisszaadás tekintetében!
Kaptam egy ötletet barátomtól,hogy próbáljam ki a TC-t,hátha változik valami! És számomra nagyon is változott minden!
Az ízek jobban kivehetőek lettek,selymesebbek,és a TH érzet is erősebb lett! Egyelőre csak SS huzallal tudtam kipróbálni,de későbbiekben más TC képes huzalokkal is szeretném majd kipróbálni,ha a költségvetés majd úgy engedi! :grin:
Tudom hogy TC-re nem a Lost Vape chip a legjobb,de amíg nem telik Yihire,Dicodes-re,DNA-ra addig marad ez! És mostmár elhatároztam,hogy a következő modom olyan lesz,ami TC-ben nagyon jó!
Köszönöm ha elolvassátok a kis szösszenetem!
Ez ugye tudjuk jól,hogy szubjektív vélemény,de számomra nagyon bevált eddig ez a TC-s dolog!
Ja és várom tapasztaltabb vaper társak instrukcióit továbbra is! Szeretek tanulni és kísérletezni, bármilyen ötletet szívesen fogadok!

7 kedvelés

Szia Tamás!

Én egy Hastur Mod-al TC-zem és nekem is jók a tapasztalataim. A pöfékelős láncslukkolás egy-egy kedvenc ízemnél egyfajta pipázás élményt ad számomra és ezek a hosszú szippantások megérnek nekem némi macerát.
Mindannyiunknak biztonságérzést ad az állandóság. Egy megszokott kedvenc tank, aroma, tekerés és az ahhoz választott ugyanolyan teljesítmény és a vele kézenfogva járó ízes fellegek minden alkalommal megismételhetőek. Legalábbis, amíg a tekerésünk tart, mert legyünk őszinték Watt módban is változhatnak a tekerés értékeink a kokszolódás mértékétől…
A TC mode-ban sincs ez másként. Ha megfelelő és állandó körülmények között, szobahőmérsékleten kalibráljuk az eszközünket, elérhető ez a bisztonsági faktor, de fontos a pontos TCR beállítás, kalibráció, maximum teljesítmény megadása.
A Hastur mod is “megtanítható” a kiindulási hőmérséklet értékre, de csak a következő akku cseréig.[1] Mivel kűlső helyszíneken dolgozom, nem mindíg jön össze ugyan úgy a kalibráció, így a manuálisan beállítható értékeknek is kicsit utána kell állítani. Ez a bizonytalanság elriaszthat sokunkat, de bátraké a szerencse, nem igaz?


  1. Tévesen írtam. Akku csere után rákérdez, hogy maradjanak-e az eredetileg beállított értékek. ↩︎

6 kedvelés

Igen a láncslukkolásról el is feledkeztem! nincs dry-hit és az ezzel járó rossz dolgok

3 kedvelés

Így látom én is. Ha teljesítményt nem is sikerül spórolnom a hosszú slukkok miatt, de a jól eltalált beállításokkal a tekerés élettartama és az elporlasztható liquvid mennyisége egy-egy tekerésnél megnövelhető. Magyarul, kevesebbszer kell újraépítenem a setup-ot mire a választott ízem elfogy.

2 kedvelés