Tanulnám az építést

Az ellenállás mintha cseppet alacsony lenne (0,64 vagy teljesen rosszul látok), ehhez kicsit nagyobb teljesítmény kellene. Persze ez ízlés dolga, de nálam 0,8ohm felett az igaziak az ízek. :wink:

6 kedvelés

Nálam most,sima ni80 26GA 2,5 mag ,
Igaz gx taifun,de most így jó nekem.

9 kedvelés

Nagyon kezdő vagyok,de ez az hogy nem nagyon érzed az ízeket nem azért lehet mert mindig ugyanazt a pár dohányízt “erőlteted”?Nekem néha kell valami az állandó domináns íz melle is,pár slukk és jó minden újra .Pl valami erős gyümölcsös dohány vagy kis menthol.Ha nem is szereted(én se igazán),megéri kipróbálni .

10 kedvelés

Szervusz István!
Lehet, hogy nem fognak engem sokan szeretni :sweat_smile:. Tudom, hogy nagy rajongó tábora van a Dvarwnak, de a beszámolók alapján talán, többet vártam tőle, én nem estem hasra annyira. Próbáltam már sok beállítással, végül úgy tudtam számomra elfogadható ízélményt elérni, hogy a külső levegőjáratot is leszűkítettem. Nekem valahogy tompábban jöttek az ízek, mint más általam kedvelt kazánokból. Az okát viszont nem értem, hiszen a kazántere kicsi, így adott lenne a jó ízvisszaadás.

10 kedvelés

Hát nem is szeretünk :rofl:

4 kedvelés

Szó sincs róla, ízlés dolga (lásd Fev)! Rajongó én sem vagyok, nem is leszek, de némi kísérletezés után meglett a számomra 'tuti" beállítás, így használom örömmel. (ám a családi kedvencek egyikét sem adnám oda érte :wink:)

6 kedvelés

Egyébként nekem a dvarw inkább az intenzívebb gyümikkel müködik jól.

6 kedvelés

Van egy két alap aromám, amiből már tudom, hogy milyen ízek tudnak kijönni. Ezekkel szoktam tesztelni a tankokat, hogy melyik milyen részletességgel tudja visszaadni.

8 kedvelés

Ezt most komolyan írtad? :smiley: Ezzel is bajban vagyok,hogy milyen madzagot energiával toljak. :smiley:

6 kedvelés

Komolyan írta Tibi :wink:, ugyan teljesen agyamentek vagyunk :rofl:, de a vape szent dolog! Wattonként, fél wattonként léptesd felfelé a teljesítményt és ahol jobb, sőt jó, ott a nyerő beállítás!

A huzalokhoz-teljesítményekhez használd nyugodan az oldalon a DIY tekerdét.

7 kedvelés

Jó lenne tudni milyen tekerés, milyen afc? De ez a watt kevésnek néz ki, kezd emeleni 0.5 wattonként és egyszercsak jönni fognak az ízek. Viszont ha túl meleg kezd lenni a gőz már neked ott, ahol van már íz, akkor ez a setup nem lesz jó neked.

5 kedvelés

Egyébként Ti mivel és hogyan takarítjátok a tankot,hogy az tényleg tiszta legyen?

1 kedvelés

A gyári 1,2-es van benne,tekerésből használok sajátot is meg előregyártottat is.

1 kedvelés
  1. Van egy remek, jó nagy alkoholtartalommal bíró, alig illatozó kéztisztítóm, azzal megy az alapos áttörlés, ha kell áztatás. Majd alapos öblítés.

2. Jar-os elmosás folyó vízzel, ha végtelen kosz és szagorgia fogad odabent akkor nem csak elmosás hanem Jar-os vagy citromleves áztatás.

Aztán alapos áttörlés, szárítás (ha sietek akkor jön a porpisztoly). Az 510 csatlakozót is át szoktam sikálni és kap egy pici kontaktsprayt is.

Jó ha van kéznél fültisztító pálca a makacs ragacsokhoz és papírtörlő.

5 kedvelés

A tekerések mibenlétét is meg tudod adni esetleg? Anyag, méret, ellenállás?

1 kedvelés

És jó szolgálatot tesz a kisebb családtagoktól elorozott, fogszabályozó tisztítására hasznàlható kefe is.

11 kedvelés

Sziasztok.Egy ideje használok már Dvarw-ot is és patronos kazánt is,Zenith,Nautilus 2S,ill.GT.Mindegyiknél azt tapasztalom,hogy a drip-ben lerakódik a leves egy idő után,és ez zavar,mert nem szeretném belélegezni.0,7-1,6 Ohm-ig próbáltam mindent,különböző levesekkel,wattal.Ez normális így?Más anyagú Drip-et kellene használnom vajon,vagy mindenkié ilyen?Az is érdekelne,hogy hogyan lehet a Dvarw-ba olyan tekerést csinálni ami kb.1,6 ohm,és készen sem találok.Köszönöm. :slight_smile:

5 kedvelés

Szia István! Én naponta van, hogy 2x elmosom a drippet sőt van hogy cserélem is! Dvarwba Ni 80 2-es magon 7-8 tekerés és ott vagy 1,6 környékén! Én mondjuk 1,2AFC- vel használom azért tekerem 2-es magra! Bízzunk benne nem a levesed rakódik a drippre csak a kondenz! Ha leves is jön azt a szádba is érezned kell, és akkor a vattázásoddal van bibi!

7 kedvelés

Szia István :slightly_smiling_face:

Alap esetben normálisnak mondható, hogy amikor szívod lerakódik a drip tipben a pára.

Ajánlom figyelmedbe Kinga cikkét erről :arrow_down:

Még kiegészíteném azzal, hogy a szívási sebesség és a levegőzés nem összhangban történő működése is felhúzhatja a liquidet a drip tipbe, onnan pedig a szájba. Javítsatok ki ha nem így van :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szia.Köszönöm a választ,kipróbálom.Én mondjuk 1,5-ös AFC-vel használom,az 1,2-es nekem szűk volt.

3 kedvelés