Tankot újítottam 🥰

Nagyon szép kis tankocska, a pipákkal variálható a kinézete is. :grinning:

Több EU webshopban tapasztaltam, hogy vasárnap este, vagy hétfő reggel érdemes rendelni. Hétfőn rendeltem én is a vaporism-ról, ma (szerdán) délelőtt a kezemben volt.

Használd egészséggel, sok-sok örömmel!

2 kedvelés

Annyira jó, ízes lett a leírás, hogy rákívántam a kis BRSKR-re :grinning:!
Külön köszi a sok képet, amik megadták a savát-borsát!

Leld hát sok örömöd benne!

2 kedvelés

Köszönöm szépen @Kabak :smiling_face_with_three_hearts:

Egyenlőre úgy néz ki, hogy baromi jó kis tankocska ez. Megéri a forintot. Ha gondolkozz rajta, ne habozz! Én csak ajánlani tudom. :heart:

7 kedvelés

Minden tank jó!

…csak nem mindenkinek :wink:

Én mondjuk már akkor elengedtem ezt a tankot, amikor megláttam, hogy a bajonett zár milyen könyen nyílik.

De hát ez a szép a vapeben, mindenki válógathat kedvére :+1:

3 kedvelés

Ez mekkora igazság! :heart_eyes:

Nekem annyira nem nyílik könnyen a bajonett zár, van ellenállása, bár nem akkora mint egy menetes top cap-nek, de még nem nyílt ki a zsebemben. :slightly_smiling_face: Egyenlőre… :thinking:

4 kedvelés

Már a polcon van :relaxed:, csak várnia kell a sorára. Tegnap helyeztem üzembe egy másik MTL-t, először azt tesztelgetem. De sorra kerül hamarosan :face_with_hand_over_mouth:!

2 kedvelés

Kíváncsi vagyok a Te véleményedre is. :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Hali,sziasztok. @Vaperina_Kinga nekem pénteken jött meg,igaz ez clon,de eléggé tetszik.Szinte megeggyezik az eredetivel,egyedűl a betöltőnyilásnál más,itt nincs gumibiszbasz​:grin:Én az 1.6 os cumóval használom,ss316 27 ga ból tekertem bele, 1,3 ohm körülre sikerűlt,10,5 watton használom.Egoist indiánt pöfékelek benne,elég jól vissza adja az ízeket,nállam beelőzte az ammit mtl-t meg a wotofo cog ot is simán veri​:grin:

2 kedvelés

Szia @Zsuzsika75 :smiling_face_with_three_hearts: de rég láttalak, remélem minden okés veled. :slightly_smiling_face:

Az a gumibiszbasz elég idegesítő, így majd hamarosan ki fogom cserélni, az első mosás után. Az a fő, hogy bevállt és működik. :blush: Használd egészséggel. :heart:

3 kedvelés

Jaja,minden okés.Meló van,peca,meg ugye ház körüli munkák.A derekam is jól van,egytalán nincs vele probléma​:grin:Amúgy meg rossz pénz nem vész el​:joy::joy::joy:,köszi szépen​:grin::heart_eyes:

1 kedvelés

Ezt nagy örömmel olvasom. :heart_eyes:

2 kedvelés

Szia @Vaperina_Kinga !
Örülök,hogy neked bejön!
Több helyen láttam már,hogy külön hírdetik a fémbetétes afc-ket és,ha jól láttam és értelmeztem a szöveget megeggyezik a v2 minivel a mérete így mindkettőhöz ugyanaz,csak annyi,hogy van benne egy fémbetét ami nem pörkölődik meg​:v:

Szia. Huuuu arról láttam képet. :heart_eyes: Köszönöm @blini80 azt hiszem el kell gondolkodnom azokon az AFC-ken. :slightly_smiling_face:

Megkerestem, aztán rájöttem, hogy nekem nem ez van meg, hanem a “mini” kiadás. Sorry. :cry:

De megfogadom az ajánlásodat, és a következő … :star_struck:

Áldásos tevékenységednek hála tegnap délután összebarátkoztunk a BSKR V2 Minivel. A V2 és a V2 Mini között a megjelenésben van lényeges különbség, a méretekben pedig teljesen elhanyagolható.

kép

A belső szerkezete, felépítése mindkettőnek ugyan az. Az építést, vattázást step by step tökéletesen leírtad, ahhoz annyit tennék hozzá: Uff.

A gyártó a csomagban a 2,5mm magátmérőjű claptont ajánlja, én 28ga-s, NI80 huzalt, 6 menetet tekertem ekkora magra. Gondolkodás nélkül a legnagyobb AFC-t toltam alá, 9W-ra állítottam be.

A nagyon tág levegőzésű MTL-t szeretem, ezért néhány szívás után kikaptam belőle a tekerés alól az AFC-t. Eleve pozitívum, hogy ezt meg lehetett csinálni lekvidveszteség nélkül.

Több tank lekvid elfogyasztása után, az kell mondanom, hogy gazdag gőzmennyiséget szolgáltatott, kiváló ízek mellett. A vanília zamatát igen széles spektrumban adta vissza. Lánc-slukkoló vagyok, még azt is bírta. Ilyen nyúzás mellett sem melegedett túlzottan, a hosszú szipka pedig ezt is elviselhetővé tette.

Teljes mértékben egyetértek megállapításaiddal, ez egy rendkívül remek kazán.
Köszönöm, hogy felcsigáztál, és nem maradtam le erről az élményről :smiley:.

8 kedvelés

Örülök Neked @Kabak :smiling_face_with_three_hearts: 4 tanknyi csokis fánk megtette a hatását. A tekerés elég gyalázatos, így mindjárt mosás, és a terv az, hogy nem kerül vissza az AFC. :blush: A soraid megerősítésként hatottak! :kissing_heart:

3 kedvelés

Szvsz,a mini 2mm-el kisebb deck részre ezáltal chimney része is,ez szűk levegőzesnél lenne jobban észrevehetőbb,hogy erőteljesebb ízeket tudna produkálni pl:dohányos ízek kedvelőinek,mig a nagyobb társa a v2-ben jobban el tudnak veszni az ízek a nagyobb chimney és deck miatt ergo az egész kazántér nagyobb,szval én dohányos íz kedvelőként biztosan a v2 mini-t választanám a fém betétes afc külön pozitívum,de mivel volt már a sima V2-m tudom kb mire képes és mire nem,tág levegővel tényleg jól muzsikált,csak azt meg mtl-be én nem szerettem és manapság ismét nem szeretem,tök érdekes,hogy az ember vapelési szokásai is folyamat változnak​:smirk:

5 kedvelés

A képeket elnézve a V2-nél nagyobb a távolság az üvegpalást és a kazán között. A Mininél pedig kisebb. Ez úgy lehet, hogy a deck és a chimney azonos méretű. Szerintem a gyártó csak a kinézeten változtatott, a belső felépítmény azonos, ezáltal az ízképzés is.

Ha megvettem a 2-őt ( :heart_eyes:), majd megmérem.

Igen, változnak a szokásaink és így egyre újabb élményekben részesülünk.

4 kedvelés

Mindenképpen tedd majd meg,hogy leméred a paramétereit a kazánpalást és deck részeknek,már csak azért is érdekelne,hogy terveztem egy mini beszerzését és remek támpontot tudnál vele adni hozzá:+1:Köszönöm előre is​:v:

4 kedvelés

Ha számít, a sima v2 az 24mm, a mini pedig 22. De ez a külső, nem a deck. De hátha érdekes lehet. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés