Tankot újítottam 🥰

Az abszolút favorit a Bersiben az a szintén Vandy Vape féle SS316-ból 2es magra 6 menet. Ezt összenyomom picit, hogy ne lógjon túl a levegőzőt. Langyos a gőze, ha túl lóg, azt meg nem igazán szeretem. Így ebbe picike tekerést teszek. KB fél mm-el van a levegőző felett, hogy ne legyen nagy a TH, mert azt sem szeretem. Hú, ezekre nagyon háklis vagyok. :sweat_smile: Vapefly Cotton Cloud’s vattát használok, ez a tank nem kér sokat. De tényleg… Az elején dry hit volt dry hit hátán. Aztán rájöttem, hogy nem kell túl sok belőle. Így mikor behúzom a vattát a tekercsbe tényleg csak nagyon enyhén érzem, hogy fogja a huzal a vattát. Meg egyébként is, szűk a helye a vattának a bevezetésben. A Cotton Cloud’s egyben marad szerencsére, bírja a kiképzést. De volt már, hogy úgy 1.5 hét után már kezdett összeesni, olyankor könnyezni kezd a tank. Nem folyik, csak látok az alsó levegőgyűrűnél a lyukakat eltorlaszoló cseppeket és ez sem befolyásolja a használatot. :slightly_smiling_face: 0.6-0.8 ohm között tekerek és a bersit olyan 10-11 watt környékén érzem jónak. A 12 watt néha már sok. Ha esetleg kifelejtettem valamit kérdezz bátran. :blush:

7 kedvelés