Tankot újítottam 🥰

Áldásos tevékenységednek hála tegnap délután összebarátkoztunk a BSKR V2 Minivel. A V2 és a V2 Mini között a megjelenésben van lényeges különbség, a méretekben pedig teljesen elhanyagolható.

kép

A belső szerkezete, felépítése mindkettőnek ugyan az. Az építést, vattázást step by step tökéletesen leírtad, ahhoz annyit tennék hozzá: Uff.

A gyártó a csomagban a 2,5mm magátmérőjű claptont ajánlja, én 28ga-s, NI80 huzalt, 6 menetet tekertem ekkora magra. Gondolkodás nélkül a legnagyobb AFC-t toltam alá, 9W-ra állítottam be.

A nagyon tág levegőzésű MTL-t szeretem, ezért néhány szívás után kikaptam belőle a tekerés alól az AFC-t. Eleve pozitívum, hogy ezt meg lehetett csinálni lekvidveszteség nélkül.

Több tank lekvid elfogyasztása után, az kell mondanom, hogy gazdag gőzmennyiséget szolgáltatott, kiváló ízek mellett. A vanília zamatát igen széles spektrumban adta vissza. Lánc-slukkoló vagyok, még azt is bírta. Ilyen nyúzás mellett sem melegedett túlzottan, a hosszú szipka pedig ezt is elviselhetővé tette.

Teljes mértékben egyetértek megállapításaiddal, ez egy rendkívül remek kazán.
Köszönöm, hogy felcsigáztál, és nem maradtam le erről az élményről :smiley:.

8 kedvelés