Tankban barnuló liquid

Elnézést, vittem a gyereket… Itt vagyok. Én még arra tudok gondolni, azon kívül amire Atis is gondol. Hogy a csavarok alatt, menetek között megült régi liquid kioldódik és attól lehet ilyen. :thinking:

A Dwarvot pont azért szeretem, mert nincs tele apró alkatrészekkel ezért mosáskor is könnyű atomjaira szedni. :slightly_smiling_face:

A huzalra visszatérve, az 1.5 ohm szerintem is picit sok egy 0.25ös huzalnak. :thinking:

6 kedvelés

Baccccus, közben újraépitettem, ahogy irtad, a csavar alatt próbáltam körbetekerni ráhúzás előtt, több kevesebb sikerrel.
Az ellenállás 1.5 ohm ugyanúgy :face_with_monocle:
Ez azért nagyon érdekes…
Ha elfogy ez a tanknyi liquid, megint szétszedem és rárakom üresen, ahogy kérted.

2 kedvelés

Mosáskor csavarjam ki a lefogató csavarokat, szedjem is ki?
Langyos viz, papirtörlő, vagy simán hagyjam.megszáradni?

2 kedvelés

Én egy kicsit el. Huszinak feladom a csomagot és jövök ! :slight_smile:

4 kedvelés

Természetesen. :slight_smile: Szedj ki mindent! Nem sok alkatrész, így gondod nem hiszem, hogy lesz vele. Ha neked langyos vízzel bevállt, akkor tedd azt egész nyugodtan. Bár én áztatni szoktam enyhe Jar-os langyos vízben.

5 kedvelés

Biztos nem a tekeréstől barnul. Nekem porlasztós csinál ilyet. @Vaperina_Kinga kersgél jó helyen az édes likvideknél, illetve a nikotin is reagál fényre. Próbáld ki, hogy teszel egy kicsit egy átlátszó valamibe, kiteszed az asztalra, előbb utóbb be fog barnuzlni.

5 kedvelés

Nekem a Jaros vizes áztatás is megfelel :slight_smile:
Akkor igy teszek.
Az igazság az, hogy sosem szedtem még szét egyiket sem atomjaira.
Gáz, mi? :rofl:

3 kedvelés

Edina nikmenteset szív, a huzalra ahogy Te is írod, ez nem jellemző. Ilyen szintű barnulás kizárt. Így marad az, hogy vagy a tankban “megbúvó” régi liquid felszivárog, vagy annyira durván édes, hogy az ízfokozók így reagálnak. :thinking: De ettől függetlenül Atis sem tévedett, csak más oldalról tekint a problémára. :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Dehogy gáz. :slight_smile: De néha kell ilyet is.

3 kedvelés

A nikotin teljesen kilőve nálam, csak nullásat szivok.
Jelenleg a gyári snv flaskában van a liquid, abban teljesen tiszta, vizszinű átlátszó.
Mindenesetre kipróbálom a javaslatodat.
Van ettől jóval edesebb liquidem, pl a sárgabarackos, az konkrétan sárgabarack lekvár izű, és az nem csinálja ezt.
Viszont azt egy másik tankban szivom (Fresia) de abban nem ez a huzal van.

Köszi a tippet! :wink:

5 kedvelés

Például:

A jobboldali liquid 0-ás. A tankban lévő liquid ugyanez, néhány nap után.

5 kedvelés

Az is lehet, hogy a hő hatására színeződik el, mert a kazán elég meleg tud lenni, ami ugye benne csücsül a levesben.

3 kedvelés

Megvárom, hogy üresedjen egy tankom, újraépitem és ezzel a bizonyos liquiddel megpróbálom.
Ha ott is ezt produkálja, akkor a liquid lesz a ludas, egyértelmű.

4 kedvelés

Nekem is van olyan levesem, ami a tankban színváltozik, a vv strawberry, az üvegben áttetsző, de a tankban elkezd megváltozni a színe.

Azt nem tudom, hogy a hő, a fény vagy a levegő hatására, de létezik a jelenség.

6 kedvelés

A Te esetedben és az én esetemben is az a nikotin bomlása. Hő hatására oxidálódik. Ez tök normális, csak itt az a csavar, hogy Edina nikmenteset szív.

5 kedvelés

A képemen nekem is nicmentes :slight_smile:

4 kedvelés

Én csak az ízfokozókra tudok gyanakodni. :thinking: Sajna nincs más ötletem.

4 kedvelés

Szervusz !

A probléma az , hogy Edinánál nem pár nap után ilyen, hanem 10-15 slukk után !

1 kedvelés

Na most kicsit rákerestem a témára és nekünk van igazunk :laughing:
Azt találtam, hogy ez leginkább az édesítőnek köszöbhető, illetve, a hőnek. Egyszerűen karamelizálódik.

4 kedvelés

Na ez tényleg az őrületig kerget
De én nem pont ilyen őrületre számitottam :grin:

1 kedvelés