Tank ápolas

Sziasztok,nem règ valtottam e-cigire egy Vaporesso GTX one vásároltam. Több kèrdèsem is lenne. A tankot mivel ,ès mennyi időközönként kell takarítani? Ja ès persze ,a gumi gyűrűket is ki kell venni? Kaptam egy másik készüléket is amihez ma jött meg az ùj porlasztó,össze szererelés után áztattam bő egy òrát , de sajnos nagyon ègett ìze van . Lehet a tankban maradhatott règi maradék? Ez a gép egy èvig állt egy szekrényben liqvidel feltöltve. Köszönöm ha segítesz,üdv Peti egy ùj felhasználó :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Üdv.
Az nem ritka hogy gyári új porlasztó beég,kezdőként volt hogy 1 nap 3x is cseréltem de volt ami kibírt 2-3 hetet is bár az ritka volt. Sajnos a gyári porlasztok között van sok selejt is,de ez is márka függő.
A tank tisztítás az elég változó hogy milyen tank,milyen liquid-el használod,de ha már beégett a porlasztod akkor már érdemes elmosni ha teheted,úgyis szét kell szedned.Én sima langyos csapvízzel szoktam,jó alaposan elmosom. De a tömítésekre vigyáz nehogy elszakadjon vagy megsérüljön.

4 kedvelés

Egy kis Jar-os langyos víz, vagy citromos víz jót tesz neki kiszedi a rossz ízeket, utána alapos öblítés és papirtorlore rakod kiszárad és jó :grin: gumigyűrűket kivenni nem tesz neki jót, csak siman elobliteni

5 kedvelés

Citromos desszerthez citromos Jar, M-type után hypo, IPA, öngyújtó :grin:balta.

Akartam ultrahangos tisztítót venni, de még egyelőre megvagyok nélküle is.

7 kedvelés

Hát az az ultrahangos, csak akkor kell, amikor már tankgyűjteményed van. Kezdesz közeledni hozzá?! :rofl:

2 kedvelés

Hát, döntsd el te…8 van használatban, 4 még dobozban.:roll_eyes::grin:

3 kedvelés

A úgy gondolod h túl sok a bontatlan dobozod, küldök egy címet… :joy:

4 kedvelés

Én, mikro tudom h kell jöjjön a futár és valamiért késik, tiszta ideg vagyok. Erre tessék… @Zoli46… Halomra all a bontatlan doboz a polcon… Esküszöm meg őrülök… Amikor ilyen olvasok… :joy::joy::joy:

5 kedvelés

Hát akkor kezdesz​:laughing: mi az hogy nincs kibontva? :flushed:

2 kedvelés

http://www.vaslokft.hu/
:joy:
Mostmár be lesznek fogva lassan az FL Törpék is meg még 2 Prime.

2 kedvelés

Ha ma éjjel nem fogok tudni jól aludni, akkor tudni fogom mitől lesz… :joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Spájzoltam. :roll_eyes: 9 modom van, 8 akkum. Kb mind a 8 üzemelget váltásban, kóstolni.

Hopp, a másik Expromizer v5-öst meg el is felejtettem beüzemelni…

Szóval tartalékképzés is van ebben :+1:

2 kedvelés

Hát, olyan celofános, meg dobozos még :grin:

Olyan van bontatlan csak, aminek már üzemel egy testvére minimum.

2 kedvelés

Én tankot porlasztó és/vagy liquid váltás előtt mosok. Csak alaposan átöblítem langyos vízzel, aztán hagyom, hogy jól megszáradjon. Nálam legalább egy éjszakán át szárad.

Az új porlasztót mindig érdemes a gyártó által megadott minimum watton elkezdeni szívogatni, bejáratni. Sőt, én inkább alá is lövök 1-2 wattal az első pár slukknál, csak úgy “babonából”.
Például a mostani 0.8-as porimnál a gyártói ajánlás 15-18 watt. Ezt 13-mal kezdtem, aztán félwattonként lépkedtem felfelé, kb 10 szívás után, amíg úgy nem éreztem, hogy már tetszik.
A láncszívogatás is hamar be tudja égetni a porlasztót, ezért fontos, hogy 2 slukk között teljen el némi idő, modjuk úgy 5-10 másodperc.

5 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a segítséget :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia!

Próbáld ki ezt:
https://www.youtube.com/watch?v=pXYil2ppWcc

vagy itt egy másik példa:
https://www.youtube.com/watch?v=uokI7gbN7cI

Sok sikert :slightly_smiling_face:

2 kedvelés