Tank váltás

Sziasztok tank váltás elött állok, forz tx80 mod(később ezt is cserelem majd nagyobbra) de a kérdés az lenne hogy 2rta rankot nézegetem, dead rabbit rta és a zeus zx, kinek milyen véleménye van róluk? És melyiket ajánlják?

Szia!

Nekem zeusom van 3 éve, semmi bajom nincs vele, 3 év alatt 1 tömítést kellett cserélnem, napi kb 15ml-t szívok vele, tökéletesen működik mai napig :smiley:

Szia!

Én egy vacak kis Joyetech Ego Aio-val kezdtem pár hónapja. Kb 1 hónapja megjött kínából a Smok mag solo mod, és Zeus X Rta-m. Soha, de soha nem volt építősöm, és nem is vapeltem soha ezelőtt. Nagy tapasztalatom se volt, mivel egy ego aio nem kíván nagy mérnöki tudást, ha porlasztót akarok cserélni benne :sweat_smile:
Nekem nagyon bejött a Zeus X. Kínlódtam vele nagyon sokat mire rájöttem a vattázásra, meg tekerés építésre, de most brutál gőzöket ereget, és egy frissen bekevert levesnek is nagyon jó íze van. 0.17 Ohmon használom jelenleg 70 Watton, és nagyon jó. Én csak ajánlani tudom a Zeus X-et. Kicsi dual clapton coillal is használtam, az is egész jó volt, quad core fused claptonnal is használtam, na azzal még komolyabb volt. Most framed staple clapton coil van benne, és eddig ez leg bejövősebb. Ja és ez mind dualban építve. Wotofo vatta, és coilok.
Remélem nem bánod, hogy megosztottam a tapasztalataimat is nagy vonalakban :slightly_smiling_face:

3 kedvelés