Tanácsot kérnék ismét

Sziasztok! Kérdésem,még mindig kezdőként:E-cigi trafikban liqud-t kértem.Neten rendelt 11mg-os liquid erősnek bizonyult,ezt elmondtam.A trafikos: jó,keverünk egy 5-öset, citromos aromával.Ez mit jelent? Mi az hogy 5-ös? Persze "örömmel " megvettem,de ez meg mintha iztelen,gyenge lenne.Fogalmam sincs mit szivok?!Most 1/3 arányban cseppentek hozzá a “netes” liquidből,ami 10-12 slukk után köhögtet.De,hogy ez milyen erősségű lehet ?

5 kedvelés

Szia Jutka! Ezt így nehéz megmondani hogy most milyen nic tartalom lehet a levesedben. Ha 5-öst kevert a trafikos te a 11-ből cseppeket teszel hozzá. Saccolni lehet de 6-7 maximum. Mi lenne a célod milyen levest szeretnél?

5 kedvelés

Neten rendelsz alaplevet, és hozzá nikotint (10ml-es kiszerelésben). Csak egy példa… 100 ml-hez kell 2 darab nikotin ami 20 mg/ml. Ahhoz h 3-as erősségű legyen… Innen ki tudod számolni, h milyen erősségűt szeretnél. Amikor megjon a cucc, ezt össze öntöd. Szerintem, csak 20-30 ml-eket készíts először. Mert ha nem jön össze valami akkor ne vesszen kárba sok… Veszel mellé még aromát, amilyen a te szád íze… Amiket te szeretsz… Pl, csoki, kávé, desszert, gyümölcsök, dohány … Bármi lehet. Az aromákon kell írja a keverési arányt is. Hozzá teszed az aromát, es hagyod állni (érlelni) pár nap után már lehet is szívni… A dohányos aromáknak kell 2-3 hét is… De a desszert aromák pár nap után szivhatóak…

4 kedvelés

Mivel 3 hónapja kezdtem e-cigizni még magam sem tudom milyen lenne megfelelő számomra,hogy le tudjam tenni a cigit.Még párhuzamosan megy mindkettő. Ezért próbálnék kiindulni abból,hogy most hány mg. -t szivok .Tehát,hogy mit jelent az" 5-ös -et keverünk"

1 kedvelés

Köszönöm,igen bele fogok vágni !

3 kedvelés

Én amikor dohanyoztam 1 doboz kék pall mall-szivtam el 2-nap alatt.
Tehát nem voltam erős dohányos.
Amikor el keztem az e cigit akkor a liquid-jeimet 6mg nikotinra kevertem be és az eleg volt.
Vagyis 100ml bekevert aromába 4db 20mg os nikotin boostert kevertem be.
Az aromához ontesz 4 db 20mg os nikotin bostert es utána felontod alaplével( PG VG ) KEVERÉKKEL
Hogy az a flakonodban 100ml legyen.
Akkor ez 6mg nikotin erőségű liquid-et fog eredményezni.
1ml ben 6mg nikotin lessz.

4 kedvelés

Egy dolog biztos. Az ecigi sose fogja megadni neked ugyanazt az érzést mint amit az analóg adja. Hasonlítani fog hozzá, de nem lesz ugyanolyan. Mert a folyékony nikotin maskepp szívódik fel a vérben mint a normál nikotin. Vannak dohányos aromák is, amik egy hozzá hasonló hatást tudnak elérni, mint az analóg cigi… Amúgy meg felfogás kérdése az egész. Minden fejben dől el. Vegyél egy vaporesso gtx kit-et a 18 mm-es tank-al. Ebbe teszed az 1 ohm-os porlasztót, és szájból tüdőre (mtl) szivod mint a cigit. Youtube-n van millió videó, Ajánlott kísérletezni az elején. 12 mg/ml nikotinnal kezdj. (az egy piros Marlboro-nak felel meg… Kb…ha érzed h kaparja a torkod, akkor csökkensd a nikotint. Ezért írtam h csak keveseket keverj először. Én szájból tüdőre szívom 3-as nikotinnal. Nekem igy jo, de ez szubjektív… Mindenkinek máshogy felel meg…

6 kedvelés

Ha a vaperina oldalán vagyis itt a keresőbe be irod hogy " e liquid nikotin " akkor fogsz találni pontos leirást illetve tanácsokat tapasztaltatokat és véleményeket.

4 kedvelés

Köszönöm,kipróbálom.

2 kedvelés

Köszi,mindenképpen kipróbálom a Vaporessot.Pont ezt néztem ki a héten.

2 kedvelés

Na ugye… Amúgy én csak úgy mint infót… Írtam… De kezdő szettnek jó. Aztán majd később jöhet a komolyabb cucc… Rta, rdta, rda,…
Azért írtam a vaporesso-t, mert nem olyan drága cucc… És ha esetleg nem válna be akkor ne bukj rajta sokat… :smiling_face:

2 kedvelés

Azt,hogy komolyabbra váltok e,majd kiderül,de mindenesetre jó,hogy megerősitettél abban,hogy Vaporessot érdemes megvennem.köszi!

3 kedvelés


Nekem is van, igaz, csak a gen Nano, de az axon chip ami benne van, csodákra képes, legalábbis, az én esetemben biztos…ennek 2000 mAh beépített akkuval van, és 10 watton ha nem tolom neki láncban akkor kihúzom vele szinte az egész napot egyetlen töltéssel…

2 kedvelés

Komoly cucc,nekem még van mit tanulmányoznom!

1 kedvelés

Épp ez az h nem annyira komoly, de kezdő szettnek ideális. Én is kezdőként vettem, csak nagyon megtetszett. Dl tank volt rajta…


De a mod amit többet használok mert mtl-ben tolom. És a tank dl-re való, így az a 2000 mAh-t az 50-55 watt hamar lemeriti. Így maradt az mtl tank rajta. Így nincs gondom vele…

4 kedvelés