Tanácsot kérek

Szia, üdv köztünk :slight_smile: !
Miskolcon egy helyet tudok, ahol mindenféle “gaztettre” hajlandóak a srácok, az pedig a Metropol alagsora. Megbízhatsz bennük és szerintem jól döntöttél. Én azt javasolnám, hogy próbálkozz dohányos ízekkel, van náluk. Pl az Inawera 555 jó dohány ízt és elég jó th-t(torokhatást) is ad nem magas nikotin mellett is. Én a helyedben mtl-nél sem mennék 12 mg nikotin felé. A másik dolog, hogy nekem is akkor sikerült teljesen átállni, amikor eljött az év vége és a munkahelyi leállás. Úgy nekem sem ment, hogy közben a cigisek pöfékeltek mellettem. Én is váltakozva analógoztam (normál cigi) és ecigiztem. Aztán itthon már egyszerűbb volt átállni, kb úgy fogtam fel, mint amikor egyik napról a másikra letettem az analógot. Csak egy napot bírj ki-mondtam magamban. Aztán amikor megvolt az egy nap, akkor már azt mondtam: na még kettőt. Aztán arra gondoltam, na látod megvolt 3 nap, fog ez menni egy hétig is. Nekem amikor letettem az analógot és nem szívtam semmit és utána amikor visszaszoktam (10 hónap cigimentesség után), vagy amikor az analógról szoktam át az ecigire-mindig volt otthon normál cigi. Azt vettem észre, hogy ha nincs,akkor előjön az "úristen nincs cigim, vége a világnak, jönnek a zombik, apokalipszis és egyéb mértani alakzatok…:smiley: " szóval pszichésen kellett a tudat, h semmi gond ott van ha kell, de most azt játszom, h nem kell. Én már 2,5 éve csak ecigizek, pedig nagy bagós voltam én is. (Haveromat is úgy szokattam át, hogy adtam neki egy szettet kölcsön és mondtam neki, hogy próbálja ki egy hétig. Bolond lenne, ha nem tenné, ingyen megpróbálhat átszokni. Most is van egy ilyen projektem egy kollégával.)Kb egy hét volt, ami kritikus volt nálam. Szándékosan nem írok a szettekről amiket használok, mert nem szeretnélek semerre sem terelgetni, de azt gondolom, hogyha komolyan gondolod az átállást, akkor ebbe is pénzt kell tenni. ( Ha csak havi 30 ezret számolsz cigire, akkor azt először ebbe is bele kell tenni szerintem, de aztán már nem, ha nem igényled a többféle íz-többféle szett dogmát) Nem könnyű a teljes átállás, de úgy még nehezebb, hogy keresed azokat az érzeteket, amiket mások leírtak, csak közben a szett esetleges hiányosságai miatt esélyed sincs megtapasztalni ezeket.Szóval szerintem ami fontos: elhatározás, ne érjenek analógos ingerek, kitartás és egy jó szett. Sok sikert kívánok és nehogy feladd… :slight_smile:

9 kedvelés