Tanács kérés. Kérdések

Sziasztok!
Több témában is szeretnék kérdéseket feltenni és tanácsot kérni.
Jelenleg DL tankokat használok és szeretném kipróbálni az MTL vonalat, mert mindenkitől hallottam milyen jó, liquid hatékony stb stb.
Először is mivel kellene kezdenem… Itthon nekem csak 70/30as alaplevem van nem tudom ez mennyire hátrány, mert azt olvastam, hogy az 50/50-et jobban szeretik a MTL tankok. Csak mert, akkor így kénytelen leszek venni 50/50es löttyöt is.
Nautilus Gt porlasztós tankon gondolkozok első neki futásra, de szemezgettem a Dwarw MTL klónnal is.
Dwarw-ról mindenki + dolgokat tudott mondani mind a klónról mind az eredetiről. Az építése nem tudom mennyire menne, mert a legkönnyebb tank építést is megtudom magamnak nehezíteni :smiley:

A nautilushoz kellene valahonnan beszereznem jó áron coilokat, de hát itthon nagyon drága mulatság lenne. Esetleg tudtok mondani valamilyen Eu raktáras webshopot, ahonnan tudnék rendelni, ha arra esik a választás?

A Dwarwhoz szeretnék kérni véleményeket, hogy melyik coil és vattával jött be és esetleg egy kis út mutatást, hogy mire figyeljek oda, ha arra esik a választás.

4 kedvelés

Szia @Philips103!
A többletest vg nem probléma, én is azzal gőzölök! (nekem kaparja a torkom a pg), szóval az maradhat. Maximum nem olyan ízes, de ezt ellensúlyozhatod, ha többet raksz az aromából. A Dwarv-ról nem tudok nyilatkozni, majd jönnek a srácok​:blush:
@Janos_Groszeibl azt hiszem neked van Dwarv-od.

6 kedvelés

Szia Gergő! Nyugodtan használhatod a 70/30 is MTL-be. Dvarw megépítése nem igényel igen nagy szaktudást egyszerű megépíteni. Bár a klont nem ismerem mire kell figyelni, hogy minden szuper legyen. Viszont a Kizoku Limit MTL RTA jó választás lehet első körben. Egyben RTA is és porlasztóval is használható! Nem egy nagy összeg és ha bejön az MTL vonal akkor majd tovább lépsz!

6 kedvelés

Szia Gergő! Nincs nagy okosság a Dvarw-ba a klónok O-gyürü betegek néha azt kicseréled jóra és kész…

4 kedvelés

Néztem róla videót és tényleg nem tűnik rossznak, csak valahonnan kellene vadászni 1-et. Külföldről nem tudom honnan érné megrendelni. Valami EU raktáras kellene…