Taifun gtr

Sziasztok,

már egy jó ideje gazdija vagyok egy taifun gtr klónnak és most, hogy végre sikerült elmosni :grin: szeretném megépíteni. Már ha sikerül megint szétszedni, elsőre is megküzdöttem vele, de most meg se mocan a deck…na szóval, visszakanyarodva az eredeti gondolatmenetre, mennyi menet legyen? :joy:

Jelenleg 28-as ss van itthon, én mindenhez is ezt használom, szóval ebből kéne főzni. Vattának muji, titanium fiber és super sorb van.

Nálam a standard mindenbe is ezt rakom setup a 2.5-es mag 8-9 tekercs, 0.9-1.1 ohm.

Ha szétjön a rohadék, akkor szerintem a meneteket, meg a tömítéseket megkenem egy kis alappal, mert ez így elég gáz.

10 kedvelés

Ne bántsd :rofl:
28 ga SS 8 karika 2.5 magon :wink:ez bevált nálam is .
Jó kis ketyere az ,nálam napiba van és ugyan csak jól teszi a dolgát !
Kend be vg-vel mindenhol​:grin:

4 kedvelés

Csak tipp, mert nálam eddig csak fém a fémmel ragadt úgy össze, hogy azt hittem örökre úgy marad. Aztán melegen megadta magát. Meg kellene próbálni forró vízbe mártani, csak annyira, ami nem forráz le, kb 50 fokos, frottír törülközőbe fogod a talpát, a tetejét meg biciklibelsőbe tekerve próbálod szétcsavarni. Ha van olyan kerámiacsipesz, aminek a nyele körszorítós, avval is csak valami gumilapon keresztül mernék hozzányúlni ahhoz a műanyaghoz.

4 kedvelés

Akkor a hagyomás setup mehet bele…na, megyek, megerőszakolom. :hammer: :hammer: :hammer:

4 kedvelés

Elfelejtettem az előbb, hogy tölteni szerettem volna hidegen. Miután vépeltem vele, szétjött. De az másmilyen kazán volt, a lébetöltő teteje sűrű menet szerencsétlennek. Azt már kivontam forgalomból. De megjegyzem, még mindig ép a palástja.

Nem a müanyag szorul itt össze az nem menetes…a 2-Ogyürün forog

2 kedvelés

Gumikesztű segített…vatta nem tudom mennyi kell, érzésre megtömtem. :grin:

8 kedvelés

Jó ez igy…van lé ellátásszabályzó azzal majd beállítod…

5 kedvelés

Akkor jöhet a teszt. Levegőző hogy álljon? Nem tudom mennyire levegős ez a tank, ne legyen nagyon szűk, meg nagyon levegős se, érted. :joy:

3 kedvelés

Ja, közben találtam itthon 10m 28-as kanthalt, de hogy ez honnét van? :thinking:

1 kedvelés

Azt hogy is? Öszintén szólva lusta voltam utánanézni a tanknak. :grin:

Az alsó gyűrűvel a levegőt állítom, arra már rájöttem, mert ott vannak a lyukak. :joy:

Az egy lyuk az túl szűk…a kettő meg egy picit levegősebb az ízlésemnél, még bárátkozunk.

2 kedvelés

1kicsi/ 1nagy /1kicsi1nagy/ 2nagy DL-deck? Vagy MTL azt is lehet cserélni :slightly_smiling_face: :grin:

3 kedvelés

Ő…ízé…mi? :thinking: :grin:

Alapból mtl deckel érkezik sztem,vannak fél állások is a levegő szabályzásban szóval van 2 fél nyílásra is lehetőség,ha a 2 telit soknak érzed.
Ha esetlegesen dohányos ízeket is fogyasztasz,ajánlom bele ugyanaz a 28ga ss huzal 2-es magméret 9menet kb és alacsony 9-10watton hajtva,nekem jól esik a 2 levegőnyílással is,de 2es magal szűkítheted a levegőt is jobban,ha úgy jobban tetszik​:v:

7 kedvelés

Igaz a felekre nem gondoltam…és igen most.hogy mondod a DL decket külön raktam bele a kosárba…rég volt.És öregszem :blush:

4 kedvelés

Aha, 2 fél lesz a fasza. :+1:

3 kedvelés

Jólvan nekem könnyű,napi szinten a kezemben van​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Akkor most van léállítas vagy sem? :thinking: Remélem nem a tetjével kell, mert az meg se moccan…

Én nem használom…az eredetit meg el is adtam már .Nekem nem jött be.

1 kedvelés