Taifun gtr

Igen léellátás és komplett tekered a tetelyével a tankpalástot alul pedig a sliccelésénél lehet látni majd,hogy 1 vagy 2 lyuk​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Tudom írtad,hogy a Kayfun rendszerűeket jobban szereted​:+1:

Sikerült, nem egy mozgékony darab…ízre nem rossz, de még nem is estem hanyatt, még tesztelgetem. De nagyon passzentos ez, horror szétszedni. Lehet azért van, mert klón.

2 kedvelés

a legteteje egy bajonet záras feltöltö lenyomod balra elforgatva nyilik.de amugy az egész tetejét fogod és tekered a lé nyitáshoz

4 kedvelés

Igen, közben sikerült.

1 kedvelés

Taifun Gtr nagyon spéci cucc a klón egy szopás is tud lenni…

3 kedvelés

Igen, kezdem megtapasztalni…

2 kedvelés

Enyém is klón(eredetire nem futná most,de lehet egyszer talán)már a 3. az első 2 jobban szerettem ez az utolsóba meg ami nem tetszett előszőr,hogy passzentos,mostmár szépen adja magát,nekem a 2 es magmérettel tisztább ízeket hoz már jó ideje így használom.

3 kedvelés

Most titanium fibert raktam bele, azzal is szopok rendesen, nincs az az isten, hogy én most 2-es magba vattázzak. :grin:

Kék villamos van benne, íze van, sőt nagyon hasonlít a pioneerhez, csak azt vakon féllábon állva hátrakötött kezekkel is megépítem. De majd kiderül hosszútávon, van itt még vagy 6 tank, amit tesztelni kéne.

Aztán majd jöhet a vérengzés, ami nem jön be, az megy is.

Ez ha jól látom yftk.

5 kedvelés

Én Sorb-al tekerem általában.
A Berserker Minimet meg Rayonnal,abba nem jött be a Sorb ebbe meg a Rayon nem.
Egyébként azért szeretem,mert egyszerűen kezelhető,nekem bejönnek a méretarányai,nem túl magas és az ízei meg hasonlók a Kayfun Prime-hoz,vagyis pl kedvenc dohányjelegű aromám ebből és a Prime-ból füstös dohányos,eddigi többi tankomból meg vagy édeskés volt vagy túlságosan előhozták a diós hátteret,szval összetett ízeket szépen besimúlva hozza,nem pedig kiemelve ezt azt,de ez ugye szubjektív ízlés dolga​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a segítséget, csak egy nyertes lehet, így az első lesz az. :sweat_smile:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.