Taifun gtr mtl rta vásárlás

Sziasztok! Valaki vásárolt már Taifun gtr-t? Persze eredeti érdekelne. Olyan külföldi oldal érdekelne akik szállítanak e szép hazánkba :smiling_face:. Köszönöm

4 kedvelés

Ez ugyan clone, de nagyon jó, 3 éve megvan, az eredeti pedig még jobb lehet. Nem fogod megbánni.

6 kedvelés

Most rendeltem egy clont Alirol, de már kaptam facen ajánlatot egy eredetire is feláron. Sokat olvasgattam róla és csak pozitívan szólnak hozzá, azért is akadt meg a szemem rajta.

Jó lenne már egy normális Haiend kazán ami ér is valamit :grin:

Mind megéri a pénzét,csak az a nem mindegy melyikből mit szívsz :smiling_face:

Fain a drip tip :kissing_heart:

Arcana 22, jó íze volt dohányosbol, de sok negatívum volt felèpítèsileg.

Olyanom nincs,csak a 23-as :smiling_face:nincs vele baj csak annyi hogy szemüveg kell a csavarokhoz :joy:

Nekem nem jött be a GTR…eladtam…(nem nagyon szoktam) :no_good_man:

Már nekem sincs, tovább adtam :grin:

Meséljen, fiatalember… :astonished: Mi volt vele a gubanc?

2 kedvelés

Kíváncsi vagyok én is ne kelljen vegyek… :slightly_smiling_face:

Chariot mellé szükségtelennek érzem :roll_eyes:

Se neked se Évának nem volt vele gondja…azért vagyok kíváncsi mert a GTR is tök ugyan az… :slightly_smiling_face:

Igen, bár én a szűkebb dolgokat kedvelem, az rdl készletet pl. csak odébbpöcköltem felhúzott szemöldökkel​:smile:
De tetszik, főleg, hogy nem az édes ízeket tolja előtérbe

Én a 22-öt és a Chariotott is jobbnak látom mint a GTR-t mert szűkebb a kazán tere mind kettőnek nekem a gtr-be halovány volt az íz…

Nekem megvan a mai napig. Az első “nagyhalak” egyike volt, ha szabad ezt a kifejezést használni. Sokáig használtam, teljesen elégedett voltam vele. Csak aztán jöttek mások, és háttérbe szorult, valójában indokolatlanul.

Mindig van újabb,“jobb”,másabb,érdekesebb stb,stb. :slightly_smiling_face:

Nem szokott megfolyni? Most a clonnal ezzel szívok, bárhogy tekerem vattazom a levegő nyilason ki folyik az összes motyo ha egy darabig nem használom, értem erre max 1-2 óra.