SmokerStore Taifun GTR vélemények

Sziasztok. Véleményt szeretnék kérni a SmokerStore Taifun GTR kazánról. Eddig leginkább DL párti voltam/vagyok de ez a kazán nagyon megtetszett és arra gondoltam kipróbálnék valami építős mtl-t. Válaszotokat előre is köszönöm.

5 kedvelés

Nálam ki tudod próbálni pár perc múlva :stuck_out_tongue_winking_eye:

8 kedvelés

Na ezt valahogy gondoltam​:joy:

5 kedvelés

nállam meg a gt one tudod mert nekem az van​:blush::grinning:

3 kedvelés

én pl a dramokat kóstoltam már nem volt az rossz persze @Zolika nál néztem meg de csak egyszer.:blush::grin:

4 kedvelés

@Szabolcs_Barna Igen azokról hallottam Zolitól hogy nagyon jók​:smiling_face: De kipróbáltam most a kaifunt és ez is valami eszméletlen jó. Meg mindig elhatározom hogy most nem költök kazánra/modra, de valahogy mindig meghozza a kedvem, hogy vegyek valami újat​:sweat_smile::joy:

5 kedvelés

ez az mindig kell venni valamit én is így vagyok evvel,most pl modot kéne vegyek majd a tripod alá:sweat_smile:mert mióta megvettem be sem lett üzemelve.:blush:

4 kedvelés

Azt én letudtam (remélhetőleg​:sweat_smile:) egy időre a múlthónapban​:smiling_face:

3 kedvelés

Na @Zolika hatására sikerült egyet beszereznem.:sweat_smile: Nem bántam meg.

10 kedvelés

De nehogy én legyek a hibás :rofl::rofl::rofl:
Az entert te nyomtad meg :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Nem vagy hibás :stuck_out_tongue: Sőt nagyon hálás vagyok a sok segítségért :slight_smile: Meg mindig mutatsz valami újat/faszát amivel megjön a kedvem új dolgokat kipróbálni :grin:

2 kedvelés

Szeretnél még valamennyicske "pénzmagot "elkölteni? :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Vannak még klassz cuccok ,csak figyelj szorgalmasan itt​:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Már nézegettem… :roll_eyes: :rofl:

4 kedvelés

Max még egy Gtr-t​:v:meg valami pöpec mod-ot alá:ok_hand:

3 kedvelés

Egy Taifun Box esetleg :grin:

4 kedvelés

Mire vettem volna egyet kiadták a prot az meg nem tetszik…marad a dani.De taifun alá dukál a boxuk…

3 kedvelés

Lehet jobb lenne mint a melós modom :blush:

2 kedvelés

Kapitánynál biztos jobb… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Azóta fejlődtem​:grin:az még az elején volt ,és meglepő,de működik​:blush:

2 kedvelés

Van olyan néha jól eltalálják a Csengék…

3 kedvelés