Szűk DL tekerés

Szia Kinga!
26ga ss nekem a szűk dl tekerésekre vállt be,28ga használok manapság általánosan mtl-re,szűk mtl-rr meg 30ga ss​:v:

4 kedvelés

@Python_511,ha nagyon visszahül a tekerés akkor én 24ga ss-el próbálkoznék hasonlóan 2.5 magon benne,mit lehet tenni én ss-re vagyok hangolva​:slightly_smiling_face:
Az a helyzet,hogy a huzalon mint anyagában mint méretében rengeteg múlik és persze a magméreten és a menetek számán is(kazántérhez képest az arányoságra figyelni kell ,meg persze a vatta minősége is ronthat ill. dobhat rajta,a vattázáson is sok múlik,nagyon összetett,egyéni ízles dolga ez az egész vape szakma,de legalább vannak ízeid amiből tudsz építkezni,volt anno,hogy napjában,mert éppen ráértem és am is ilyen fajta vagyok,szval volt hogy 10x építettem újra az adott rta-t…lehet beteges volt,de így tanultam saját magamra szabni az egész történetet,ma már új tankocskánál ránezek a deckre a chimneyre és tudom melyik méretre nyúljak ami nekem megfelelő ez kulcs rész,ami neked megfelelő:v:

7 kedvelés

Szia Szilárd. :slightly_smiling_face: Rávilágítottál egy fontos tényezőre. Kifelejtettem, hogy én a levegős MTL-eket szeretem, abba az általad írt konfig tökéletes. :blush:

5 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a sok segítséget és a normális szavakat, tanácsokat. Ti vagytok a legjobbak :grin::innocent:

3 kedvelés