Szűk DL tekerés

Szia! Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a kommentedre. Ebben a pillanatban lettem kész a megépítéséve, már alig vártam, hogy hazaérjek munkából és kilehessen próbálni érdemes legyen kipróbálni :joy: Hatalmas köszönet, pacsi, béke és több ezer hála :grin::joy: Kezd alakulni valami, egy kis íz végre.

Nagyon nagyon kezdő vagyok a témában még, mivel 4hete kezdtem az e cigit.
2 hétig Voopoo Drag Baby Trioval kezdtem el (most is az lenne, de az asszonyka lenyulta​:slightly_smiling_face:)
Most pedig G-Priv3 mod van, tfv8 big baby tankkal. Nagyon tetszik ez a dl tank, bár biztosan van jobb is azért :grimacing::grin:
Emellett szeretnék mtl-t is használni, ezért gondoltam, hogy rendelek egyet és legyen akkor már RTA:grin:
De a híres videómegosztón sajnos nem találtam ilyen jó ötletet, mint a tiéd.

Az előző részek tartalmából:
Rendeltem egy Advken Manta MTL-t, mtl-re ajánlott ss316l huzallal.
Kb egy hete folyamatosan új tekercseket próbálok. Semmi íz, sőt, rossz ízek jönnek. Eddig 3-as tekercseket próbáltam összehozni, annak minden fajtáját, mindenféle wattal párosítva, 4es,6os,8as minden formája.

Remélem sikerül valamit kihoznom belőle, már ez nagyon jó irány, tényleg nagyon köszönöm!
És ne haragudj a regényért, hogy rabolom az időd​:grin: de ki kellet adnom magamból a feszkót​:joy:

További szép napot :sunglasses:

3 kedvelés