Szűk DL RTA, semleges ízek megunása, mivel és hogy helyettesíthetem a tervezett új kazánomat?

Szerintem akkor is olvasd át nagyából Vaperbetegségek 1. rész - Az ízvakság irományt Nekem van itthon négy modom mind a négyben más és más és nekem kialakul még igy is az ízvakság . Sajnos én érzékenyebb vagyok rá. Ha 4 napig desszertet és gyümölcsöt szívok .Az 5 dik napon a desszert már nem olyan se a gyümölcs. Ilyenkor elő kapom a mentolt 2 napig csak az van . A kazán jónak tűnik amúgy megnéztem neked külföldi oldalon is sokan dicsérték… De pl én is dl ezem már szerintem több mint 5 éve és most vettem egy MTL szettet már csak a futárt várom hétfőre remélem ide ér .Mert ha tényleg igazi íz vadász akarsz lenni egy DL tank sosem fog olyan ízeket produkálni neked mit egy nagyon jó mtl. Én is ezért vettem most egy MTL szettet az igai ízek mtlben vannak szerintem . De ezt igy szerintem senki nem fogja tudni megmondani neked na hogy most ez jó az jó amaz jó: Túl sok a változó az egyenletben . Próbálgatni kell a vaper világ ilyen . Sok kitartást kívánok azért neked . Nehéz megtalálni tényleg hogy mi az igazán jó .

4 kedvelés