Sziasztok 😑

Sziasztok ez egy nagyon hülye kérdés
meg még kezdő vagyok az e-cigizésben és a keverésben
De hogy álitsátok be a nikotin mennyiséget hogy 6 vagy 3 legyen
Kész alaplevet veszek de mintha gyenge lenne
Valamit nagyon roszul csinálok :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

1 kedvelés

Szia Laura. :slight_smile:
Először is üdv nálunk! Érezd jól magad! :smiling_face_with_three_hearts:

Ha nikotinos alapod van, és gyengének érzed akkor magasabb nikotintartalmú alappal tudod feljebb vinni az erősséget. Most hány mg-osod van? És azt mennyire szeretnéd felhúzni?

4 kedvelés

Szia most 6 mg erősségüt rendeltem a liquidhell oldalrol de még a keverési arányokat se tudom kiszámolni mert mindenhol angolul van meg az izeket is amit bekevertem azok se izlenek anyira
Mert azt monták 90/10 be keverjem
50/50 alapot használok evapor az alaplé neve

3 kedvelés

Húú! Most éjjel 1-kor elmagyarázni ezt nem egy egyszerű dolog.De vannak itt profi keverő srácok és lányok akik szivesen segítenek ebben a dologban,csak most alszanak.De holnap minden bizonnyal rengeteg kérdést fogsz kapni tőlük.Itt még nem láttam olyat hogy egy probléma ne lett volna megolva.

6 kedvelés

Szia.
Ahhoz, hogy növelni tudd a nikotint, szükséged lesz nikotin shotra ( ahonnan rendeltél ott booster néven van ). Ha szeretnél 100ml 12-es erősségűt , akkor a mostani 6-os alaplevedből kell 55ml és a boosterből (ami 20mg/ml) kell 45ml így egészen pontosan 12.3 lesz.
A 90/10 az ha jól sejtem akkor 10%-os keverés lenne. Ez teljesen egyén függő, hogy ki hány százalékban szereti.Van olyan aromám ami 5%-ban finom, 10%-ban már számomra émelyítő , de olyan is ami 15%-ban jó Nekem.Ha bekeverted a cuccodat naponta többször jól rázd fel és mivel nikotin is van benne érdemes néha lecsavarni a kupakot, hogy szellőzni tudjon.Én minden keverést egy hétig legalább szoktam érlelni.
Na de majd jönnek Nálam jobban hozzáértők és segítenek mindenben.
Még annyi, hogy szerintem jobban jársz ha magadnak veszed és kevered a pg-vg-nikotin-t mert ez az előre kevert folyadék horror áron van.

( már késő van, ha esetleg nem jól számoltam a nikotin erősséget akkor javítsatok )

7 kedvelés

Szia,pl ha 6mg alapod van és avval kevered az aromát akkor az már nem 6mg erősségű lesz a kész liqvided hanem gyengébb de ahogy írták boosterrel meg lehet oldani.Én használtam 6mg kész alapot nekem is gyenge volt így felmentem 9mg erősségre vagy sima vg használok vagy 70vg/30pg arányú alapot.Aromákból is sok féle fajta van egyébként longfill abban benne van az aroma és csak fel kell önteni nikotinos alappal vagy10ml/20mg boosterrel plussz 0 mg ugyan olyan arányú pg/vg vel amilyen a booster ugye.Vannak a kimérős 10ml aromák amik alapból pg ben vannak hígítva azokat % ban kell ki keverni a gyártó le is írja azt,hogy kb mennyi % ban ajánlja.Nem biztos,hogy jól tudom ezeket de majd a többiek még segítenek biztosan.:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Jó reggelt Laura !

Javaslom a keverde használatát : https://diy.vaperina.cc/keverde/index.html
Magyarul van , és minden érthető ! Talán így lesz a legegyszerűbb !

9 kedvelés

Ahogy @nutcards is írta, pluszban booster-el még lehet növelni a nikotin erősséget. Én azért írtam nikkes alapot, mert félreértettem, és gondoltam, ha ugyanonnan rendelsz akkor ugyanolyan kiszerelésben is kapod majd. De akkor tévedtem, elnézést. :slight_smile: A booster-ek a Liquidhallon 20mg-osak úgy tudom. A keverdével pedig ki is tudod számolni hány booster kell, hogy 9mg-ig felhúzd. :slight_smile: Ha úgy írod a keverdébe, hogy 20ml vagy 30ml 20mg-os, az 2 vagy 3db booster-t jelent.

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.